Сградна инсталация


Гост

/ #20

2012-03-17 16:50

21. Да се спрат всички изпълнителни производства на Топлофикация като взискател, до кардинално решаване на въпроса.
22. Да се финансират проекти чрез еврофондове за изграждане на алтернативни източници на топлинна енергия включително и със собствена топлопреносна система.
23. Да се задължат всички обществено и икономически значими компании като; EVN, Е.ОН, ЧЕЗ, НЕК, Булгаргаз, М-Тел, Виваком,Глобул, Лукойл България, ВИК дружества, топлофикации и т.н., да обнародват на всяко тримесечие финансови отчети!
24. Да се осъществи следприватизационен контрол на електроразпределителните дружества и софийска вода и при констатиране на нарушения да се прецени тяхното съществуване занапред. Контролът да е публичен - с представители на обществеността и представители на потребителите.
25. Да се конституира КЗК по същия начин както и ДКЕВР.
26. В Народното събрание да се внесе и приеме закон за лобизма.
27. Към НС да се създаде институт по законодателство
в момента продължава кореспонденцията ми с държавните институции затова, че са погазени 7 състава от К, 7 състава от международни договори, НК 4- ЗЗД 3, ЗЗК - 1 и т.н
последното ми предложение е за съд система- може да видите в блога ми demokrat63