Подписка


Гост

/ #531 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-03-15 20:35

#530: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Именно данните говорят против вас. МОМН си има сайт – прочетете малко резултати, съберете от РИО-тата резултати от изпити след 7-ми клас (за някои МГ оценките по математика са смешно ниски), влезте в сайтовете на МГ и вижте колко от тях са имали постижения на международно ниво последните години (то и на национално тези с постижения се броят на пръсти).  Вижте с какви "високи" оценки се приемат ученици в 8-ми клас в повечето МГ, колко от учениците 5-7 клас остават в МГ. Колко от възпитаниците им продължават образованието си в чужбина (в последните години се броят на пръсти тези от една МГ). Чета повече от необходимото и съответно няма как да не знам! Четете вие! МГ не са СМГ или МГ-Варна. Всяка е сама за себе си и повечето нямат нищо общо с името МГ.  Примери много, има Гугъл, търсете ги. Мога и да ви помогна при ваше желание.

Постижения преди да има прием от 5-ти клас – колкото искате. Нещата не се свеждат до приема, а до поколението, мотивацията, квалификацията на кадрите.... Няма я жаждата за знания, такава, каквато беше преди години. Други неща вълнуват младото поколение. Единици са тези, които искат да знаят, трудят се и успявят (става въпрос за повечето МГ).