Не искаме да ни заключват общежитията от 22:00 до 6:00!

Gost

/ #13 НЕ на вечерния час

2012-03-15 05:07

И какво правим като някои не успее да се прибере до 10 :? било то щото е на работа(а да незабравяме, че има доста хора, които работят и докато се приберат до стаите си, изведнъж не могат да влязат),курсове по езици, които започват в 9!, лекции, прибира се от собствения си град към общежитието и други причини ? Остава извън общежитието и навън да го убият, ограбят, изнасилят и какво ли още не ? Все пак студентите са пълнолетни, живеем в демокрация и всеки има право сам да решава какво да прави с живота си! А убийства стават поради малоумните мозъци на някои хора, все пак не всеки го прави, и с въвеждането на този т.нар "вечерен час" абсолютно нищо няма да се промени. Това е от акъла на хората, а не от нещо друго.И да не забравяме. че съквартиранти се убиват... , та незнам лично според мен това е поредният безрезултатен опит за въвеждане на "уж" контрол! Това е България, това е мисленето на хората и с вечерен час няма да се промени. Ми тогава да сложим вечерен час и в собствените ни домове,кината,ресторанти и т.н. та да няма кои да посегне на друг...Това не е поправителен дом- за да имаме хиляди ограничения, плащаме наеми (сравнително високи)според мен! Тогава, ако наистина се съведе такъв час да се намалят таксите за обучение, общежитие... а не постоянно да се увеличават, а в същото време и да ограничават студентите! ! ! 22:00 е вечерният час на децата до 16 или 18 години, не си спомням, като дори и те не го спазват. НЕ на вечения час !!! С това няма да спрат хората, които искат да се напиват, те могат да стоят и до 6:00 в дискотеката,да се напиват в общежития, квартири..., това само ще попречи на останалите, които вършат нещо различно от казаното преди малко. :)