Да_подкрепим_Илко

друг

/ #193

2012-03-04 21:32

Браво на вас, защитници!Някой от вас, които така защитавате човек, отнел живот, видял ли е другите 2 момчетата? Бил ли е там, когато това се е случило? Ние,Приятелите на Марио, не се изявяваме медийно, не намигаме на камерите и нямаме нервни тикове.. Да се говори ли очаквате?! Кога? В деня на неговото погребение ли?! Момчетата са смлени от бой,целите са нарязани от ножа и посинени от удари! А на "невинния" имаше ли му нещо,че да проличи, че е бил застрашен живота му? Когато са били толкова пияни, не е ли могъл да ги блъсне по веднъж и да избяга, но явно момчето е изпълнило заканите си, че ще ги убие, както е казвал преди това (факт)! До къде стигнахте, да се подкрепя човек, отнел друг човешки живот! И да, точно защото е бил единствения трезво мислещ човек е можел да го избегне! Но щом е способен на това, когато е на 19, не искам да мисля за по-нататък. Сега може да се съберете и да подкрепите и убиеца на Мирослава, който е "луд" и не е знаел какво прави! Просто съм без думи. Как може хората да си затварят очите за такива неща? Но за държавата ни - Нищо ново! Румен Иванов, бивш началник на полицията в Добрич и настоящ депутат от ГЕРБ, лично се е ангажирал със случая, разговарял с Цветанов и с прокурора, несъгласен със случилото се, след ден "невинното момче", освободено! Браво бе! Точно така се прави! Едно-две телефони позвънявания и вече убиец няма! Не знам дали някой вярва в справедливия български съд.. Аз - не! Явно цената на човешкия живот в милата ни родина струва 1000 лева! Някой ще каже ли защо Илко не си е признал а детектора на лъжата говори вместо него? Как така при самоотбрана наръгваш нападателя си в гръб? Критикувайте, плюйте, кълнете.... Каквото и да направите, не може да се промени факта, че убиеца е убиец, отнел друг живот! Не може и да се върне Марио! Излейте злобата и яростта си...

"О, неразумни юроде, защо ли се срамя да се нарека българин?"