ЗА обвързването на майчинските 2ра година и детските с МРЗ

Гост

/ #84 Помислете преди да обвинявате и пишете

2012-02-28 20:24

Напълно съм съгласна, че цялата ситуация в страната ни е пълен фарс, въобще не се мисли за децата, а искат раждаемост, това е просто абсурдно. Надявам се в скоро време всичко да приключи и нещата да се изяснят по някакъв начин. Хората в Гърция и ред други страни намериха решение на повечето си проблеми-стачкуваха и не се предадоха докато исканията им не бяха изпълнени, но ние не сме като тях не можем да бъдем единни. Ние сме Българи и манталитета си ни е такъв, което се вижда и от тази петиция, може аз да не съм добре, но по-важно е на Вуте да му е зле. Ето това сме ние и за това никога нищо няма да направим. Защото вместо да се обединим, всички като майки, като родители и равнопоставени личности на тази държава, ние мислим само за себе си. Майката която по-горе коментира, въпросната трета точка е много права. Аз съм журналист и не веднъж съм отразявала мнението на протестиращите майки и определено мога да кажа, че те се бориха за благото на всички, настоящи и бъдещи майки и правиха петиции от които всички щяха да бъдат облагодетелствани, ако бяха приети. В никакъв случай не обвинявайте някого преди да се запознаете с конкретния случай, това не си го позволява и съда. Не майките са виновни, че институциите не са си вършили работата и са си свирукали и лентяйствали докато някой не ги е сръчкал, че така могат да се изкарат много пари и, че могат да изопачават закона както си искат, защото от както се разшумя по случая доста закони се измениха, което говори за това колко сме зле от страна на хората които работят в тези отговорни институции.
Помислете добре преди да предприемете каквито и да е действия!