ЗА обвързването на майчинските 2ра година и детските с МРЗ


Гост

/ #36

2012-02-27 14:41

Майка съм на две деца ! Все по рядко срещано явление в страната напоследък. Родих ги не за държавата, не за статиската или застаряващото население в България, а защото се смятам способна да се справя аз и съпруга ми с най-голямото щастие, което може да получи човек - децата си ! Осигурявана съм "РЕАЛНО" без машинации, далавери, укриване или спестяване, както повечето от българите. След толкова години на управление от различни правителства само това се намери да каже, че майчинството не било всъщност обвързано с минимума средства, които според "депутатите" можело да се живее цял месец, като само тока и парното надхвърлят 3 пъти тази сума. И сега, какво скъпи управляващи искате да ни кажете, че децата ни не струват и минимума в тая "държавица", че циганите, чийто социални придобивки обслужваме ние с нашите данъци са приоритетната маса !!! Осъзнайте се, за да ви осъзнаем ние майките, които не взимат "детски", защото били "богати" и защото си внасяли съвестно всички осигуровки, а са раждали с циганките, които под опеката и изгодата на "съвестните" лекари, са се ползвали със същите условия при положения, че никой от тях никога не е давал нищо на тази държава, а напротив, цял живот е чакал на всички останали, защото те са длъжни, да издържат и него и "консуматорското" му потомство !!! Нашето търпение привършва !!!!!!!!!!!!!!!!!