За гласуване по пощата на българите в чужбина (най-евтиното)

Йордан Черкезов

/ #56

2016-05-29 16:43

Аз винаги съм подкрепял такива петиции, но сега не виждам никакво основане да го правя! Отнети и накърнени са ни правата като български граждани, така е, но, за кого ще се гласува като имаме възможност?????? Пак старата песен, разни боклуци, и после в България сънародниците ни ще викат "От къв зор ще гласувате за хора дето не ви управляват" и са си прави до някъде, защото ние или по скоро някои от емигрантите, "подсилват" някой партия или политик, но пък не се връщат да му сърбат попарата, нали......И друго, аз съм против всякаква сган политици и партии, аз съм за ПРЩКА ДЕМОГРАЦИЯ!! Така че ми е все тая дали са ми отнели възможността или не, може пък това да е за добро на страната ни, по малко гласове ще има за надуване на резултатите!! Но, пряката демокрация е за пряк контрол от народа, не за "разиграване" с политици, нали!!! Така че, този път съм пас, и се нядявам така и от Турция да нямат тази възможност като останалите, че да се спре поне по естествен начин тази порочна практика!!!    КОЙТО ГЛАСУВА ЗА ПРЕСТЪПНИЦИ, Е СЪЩО ПРЕСТЪПНИК!!!