НЕ на 1.60 лв. за билет за градския транспорт в София

ПФУ
Гост

/ #22

2016-04-15 19:21

Защото приходите от повишаването на цената на билета за градски транспорт няма да отидат за подобряване на неговата инфраструктура. Напротив - ще потънат в офшорна фирма. Лично аз крайно рядко ползвам автобусните линии на градски транспорт. Метрото го ползвам във зимния сезон, за да достигам местоработата си. Твърдо съм против това да се увеличава цената на билета (ползвател съм на билет за многократни пътувания...), да се парадира със това колко нови автобуси ще бъдат закупени и тем подобни. Освен това не одобрявам политиката на Софийския Метрополитен във пикови часове на деня като 06, 07, 16, 17 влаковете да се движат на интервал от 9 минути. Не одобрявам крайно арогантната идея. Не се работи за това да се повиши процента на редовни пътници чрез въвеждането на контрольор във рейса от който да се закупува въпросният билет, както и определено съм против толерирането на пътници от ромски произход и тяхното нетретиране като нередовни пътници тогава каквито са такива, въпреки рецидивният характер на техните деяния. Не е редно и нормално при нищожно повишение на минималната работна заплата след като доста български и софийски граждани работят на месец за сума малко по голяма от нея да се повишават цени на ток и градски транспорт. Това си е Пладнешки Обир. Вместо да се толерира и насърчава използвзне на градски транспорт и да се оптимизира събираемостта на средствата, които трябва да влезнат във хазната на последният се случва точно обраното - подтиква се масовият потребител да влиза все по често във административни нарушения.

Не е редно и не е правилно да се изстискват и малкото останали пари от джоба на и без това все по бедният потребител.

Това е престъпление съизмеримо като характер със Геноцида.