Да спасим чинарите на Силистра

Ангелина Кулева

/ #6

2016-02-25 14:35

Аз съм против изсичането на дърветата, има толкова много начини да бъдат запазени чинарите. Тези, които получават за това пари да си размърдат мозъците, или поне да се вслушат в съвета на по-знаещите. Стига с това примитивно мислене-да отсечем, да срутим, да потрошим и т.н. Нека общинарите да сложат най-напред всички други улици в Силистра в ред и тогава да мислят за ново унищожаване. Цитат-“Няма как тези дървета да останат. За тях трябва много висока вишка, а ако сега ги оставим, след години трябва да разбиваме инфраструктурата, за да ги премахнем”, обяснява инж. Емил Гойчев – зам.-кмет на Община Силистра.“. Да, след години ще Ви се чудят на мозъка господин Гойчев и ще се питат дали не сте живяли в средновековието! Защото и инфраструктурата я правите по същият варварски начин-след мен и потоп!!!Нека бъдещото поколение да го реши и съм сигурна, че това ще направят много по-добре от сегашната кметска администрация. Сега говорят само личните финансови интереси-един усвоява пари за сечене, друг за разваляне, трети за продажба на чинарите...и.тн. Вместо толкова пари да хвърлят за изсичането, да погледнат на какъв хал е силистренската БОЛНИЦА!!!!! Там да вложат парите, а не само бръмбари да им влизат в главите.