Против привилегиите на партиите и тяхната противозаконна дейност


Гост

/ #16

2011-09-23 19:03

Ми какво да коментирам...умен човек като Алексей може да измисли само умно нещо.Откак се появи на сцената ,не съм чул да каже нещо глупаво или прибързано.Нито да реже лентички някакви и да трупа милиарди в банката на женка си,а в същото време народа да мре от глад.За жалост обаче искам да ви кажа...всъщност вие го знаете по добре от мен.Малоумния,долен,овчи български народ ще се юрне пак да гласува за същите мекерета и ибрикчии,които вече 21 години го мачкат до неузнаваемост.Където и да кажа,че ще гласувам за алексей,почти навсякъде срещам един и същ отговор:"Ами и той е мутра като Бойко,полза няма да има никаква"!!!
Аз им обяснявам да овчеглавите,че е светлинни години напред с акъла пред бойко,ама те само се подсмихват,пият си ракията,псуват всичко и всички,и 4акат на готово да дойде поредния"спасител".Е-нема да стане.Дано Алексей успее да се докопа до властта по някакъв начин и след това да си уреди живота.Както направи и Волен м/ду другото.Няма да му се сърдя.С чиста съвест ще си дам гласа за него,както преди време го дадох за феса-ибрикчия Волен.То като едно стадо не ще да върви в правия път,който и овчар да го поеме,полза-никаква!
Успех и само напред!!