Петиция срещу гигантска ферма за норки край Стара Загора

Елена

/ #536

2015-05-07 08:44

Днес за пръв път чух тази новина и видях тази петиция.И просто стоя и попрочитам тук някои коментари,защото нямам много време и имам малко свободно.Аз просто не мога да повярвам,първо,от къде бе хора имате толкова свободно време,толкова нерви и толкова излишна злоба,по цял ден да стоите пред компютрите и да пишете тези безумия!?Толкова ли малко работа имате,или изобщо имате ли?Толкова ли нямате други по-важни задачи или проблеми,че сте седнали целодневно да обсъждате тези животинки?!Животинки,които по нищо не се раличават от всички останали,които ги колят или ги стрелят съпрузите ви ловджии и после всички ние сладко ги похапваме!!!Били засрашен вид,убивали ги нехуманно!!!???Стига бе хора,поне като цял ден пишете и това ви е работата,ами вършете я както трябва!-Ограмотете се по темата!Тези норки са американска порода,която се отглежда,само и единствено във ферми,тя не е взета от дивата среда,напротив,тя не може да живее и съществува в нея!Защитен вид е Европейската норка,която няма нищо общо с тази,която отглеждат във въпросната ферма!В цяла Европа във ферми се отглеждат близо 40 милиона норки,които се размножават!Не ми пролича на изчезващ вид!!!А относно умъртвяването им-има си правила,наредби и стандарти-и става ясно,че хората ги спазват и ще ги спазват,бе са си ги измислили те!Просто всичко това ми прилича на едно голямо лицемерие и много хора без работа и отговорности!А това,че ако не всеки от вас,то 90% имат поне едно кожено яке,чанта или обувки,няма да го коментирам!И че в сайтовете за дрехи,чанти и обувки,със сигурност сте доста по активни от колкото тук,също няма да коментирам!И да не забравя,че като ги купувате,най-важния ви въпрос е-от естествена кожа ли е?-това даже ще го пропусна!Моля ви,за вършене има много по-важни неща!