Максимална ефективна присъда за Е.Ковачева и реформи в АГ сектор


Гост

/ #317

2015-04-25 08:54

Достатъчно коментирах и излагах моето мнение.Изчерпана и дълбоко разстроена съм.Няма думи ,които да опишат състоянието във което се намирам,заради това малко безпомощно бебе,имало нещастието да понесе тази бруталност над него.Благодарна съм на Господ,че толкова мъничко и няма да има спомен от екзекуцията извършена от ненормална и психично болна уродлива жена ... Бих искала поне веднъж във тази ДЪРЖАВА да има адекватно и тежко наказание за извършеното жестоко престъпление над това малко създание,родено,за да озари нечие майчино сърце със любов и надежда,щастие и сбъднати мечти!Не бива да има никакви смекчаващи вината оправдания или философски размишления и доводи!Тази жена , няма право на спокоен живот! Тази жена ,ако мога да нарека ,жена .. трябва да понесе най тежкото наказание и да бъде отритната от обществото.Публичен линч.Жал ми е за нейните деца .. какъв тежък камък ще носят до края на дните си,черно петно във душите ..Аз бих се отрекла публично от нея ,ако тя ми беше майка .. а аз бях нейно дете ..Бих я заплюла във лицето,без грам съчувтсвие ... жалко създание ...