Петиция за правото на качествено образование на децата със СОП

morrena

/ #94 Re:

2015-01-17 20:02

#89: -  

А КОЙ  определя броя на децата- защо не посочите КОНКРЕТНО? Заинтересованите родители знаят, че този брой тр. да е НЕ ПО- МАЛКО от 5(6), а максимумът се определя от ДИРЕКТОРА на РЦ!!!!! За общи приказки много сте силна- нещо конкретно да написахте в отговор на МНОГО конкретните ми въпроси?! Ами как ще напишете- то ще ви компрометира отвсякъде!!!! Ало, г-жата, осъзнайте се- нещо много насериозно се взехте, бРе!! Защо си мислите, че родителите тр. да ви гледат със "зяпнали"уста и само да се съгласяват с общите ви приказки, лишени от ВСЯКАКВА  конкретика? Ако в Пом. уч-ще повечето родители са били с диагнозите на децата си- забравете за това време и приемете, че много от тях са по- високообразовани от вас!!! Защото вие така и не си размърдахте пръстите да ми отговорите на в-сите, свързани с ОБРАЗОВАНИЕ, КВАЛИФИКАЦИЯ- все супер ВАЖНИ неща!!!! Защо ли?! Най- вероятно, защото или сте "проф.бакалавър", или предметник, изучавал методика по даден предмет, но НЕ и методика за обуч-е на деца със СОП?!  Е, сериозна причина имате да се притеснявате- както да отговорите публично, така и за работицата си. Разбирам озлоблението ви и ви съчувствам, но "всяка жаба да си знае гьола"- аз съм си в моя, но вие къде ще идете, ако закрият любимите ви РЦ?! А за психологическия портрет вече писахме- не ви се удава и не ставайте смешна да гадаете- родител ли съм, не съм ли?! Може пък да съм кметът на града- това не ви ли мина през "аналитичния" мозък?! Кмет- как пък не!!!!!!