Петиция за правото на качествено образование на децата със СОП

Калоян Дамянов
София

/ #81 Re: Re: Re: Re:

2015-01-17 16:44

#78: morrena - Re: Re: Re:  

 Здравейте,

Аз съм Калоян Дамянов, Председател на НАРУ и Директор на РЦ-София-град. Понеже поставяте въпроси за моето образование. Искам да ви успокоя, като ви дам малко информация:

2003- Бакалавър по Специална педагогика

2005-Магистър по Социална педагогика (социална работа за деца в риск)

2009- Master ot Interculture and Enviornmental Managment of Schools ( Ca Foscari University, Italy)

2010-Магистър по Специална педагогика (логопедия)

2013- Доктор по Специална педагогика ( Дисертация на тема: "Изграждането и управление на подкрепяща среда в интеграцията на децата и учениците със специални образователни потребности). Защитата беше публика и копие от процедурата може да намерите на университета.

Освен всичко друго всяка една диплома издадена след 2005, а видно имам такива могат да се проверят в електронния регистър на МОН с ЕГН, което съм готов да ви предоставя.

Също така много от моите колеги и преподаватели с които съм учил в годините сега работим заедно и често комуникираме публично в социалните мрежи.

Сега аз искам да попитам, дали авторите на законопроекта за училищно образование имат такива образования в тази сфера и как могат да го докажат??? Очевидно не с дела!