One Direction in Bulgaria!!

ЧУБРИЦА

/ #10

2014-05-27 17:01

Хора, вие сериозно ли?! Легендарни рок изпълнители дойдоха тук и билетите бяха под и около 100-тина лева, та техните ли ще са над 300?! И други много известни поп изпълнители ни посетиха и концертите им бяха благополучни! Не ми се вярва 1Д да се изхвърлят с над 300 лв, пък и така да е ще става дума едва ли не да бекстейдж! (Само пример с IRON MAIDEN - http://www.ticketpro.bg/jnp/music/1280514-iron-maiden.html) Няма да е като концерт в Лас Вегас, но не е и невъзможно! Честно казано, не съм им №1 фен и ако ги видя няма да се разрева, но те са ужасно сладки, талантливи, имат какво да покажат в много аспекти и си заслужават парите... Доста добра банда са! И да, колкото и реалистично да гледаме в момента ние пишем от компютри/лаптопи/телефони, с платен Интернет и т.н, все пак не сме чак толкова бедни, както ни изкарахте! Чак се почувствах некомфортно! От части предпочитам да отида на концерта им отколкото да дам следващите си 200 лева за обувки! Плюс това, не смятам че има родител, които да не се постарае да сбъдне ,,мечтата" на детето си, все пак. Финансово почти винаги има начин. А и това не зависи от тях, а от хората, които работят за тях... Каквото и да си говорим има начин да дойдат... Не говоря само чрез трендове и петиции, защото не знам дали за Риана, Лейди Гага, Аеросмит, Металика, разните му там ди-джей и т.н са се случвали такива щуротии! Не се обезкуражавайте напълно, дайрета, обаче не възлагайте и живота си на това да ги видим толкова скоро! Просто не се отказвайте и ще бъдете забелязани... обаче осъществявайте реалистични идеи, вместо да пишете на момчетата колко много искате да ги видите и ви общавам, че с нетърпение, лично аз бих си взела билет!