В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста

анонимен

/ #214

2014-03-24 12:53

в едно предаване доста нахално и елементарно звучаха думите на майката на това момиче позволи си да задава въпрос за семейните отношения на това момче мисля че е редно да погледне първо своите а що се касае до речника на покойника не знам но за въпросната фамилия едва ли има някой който не е чувал- просто отиваш на кафе те сядат в същото и правят всички присъстващи слушат
за какъв страх говореше след като тази фамилия винаги са били фактор в града а и който го е страх не посещава заведение в което ходи Николай има достатъчно такива но явно няма достойнство и го преследва би било редно някой да и обясни че не винаги любовта е споделена и че това момче не и е даденост
а все ми се струва че след като парадира за високо ниво и възпитание е редно да го оправдаят в дни на траур къде отиде страха в дъщеря и след като е била засечена по дупнишки нощни заведения то в този момент ако не прояви уважение към починалия то да беше се замислила че по нейна вена в ареста са най близките и хора явно тя празнуваше онова което се разчу още на вторият ден от тяхното задържане че ще бъдат освободени на 20 а то вече е факт