Българския език да стане задължителен и единствен в България!

ГОШО

/ #3 Re:

2014-03-05 10:11

Здравейте!  Мисля ,че е крайно време и аз да напиша едно мнение !!!!

Живея и работя в циганска махала !!!   Истината е - не всички роми са еднакви !! Аз съм един , от единствените българи в Махалата .  Махалата се дели на 2 части , вие преценете - кой , как да възпитавате !!!

 

1вата група роми - са Българско говорящи . Имат бизнеси , ходят в чужбина , знаят къде е Германия , Франция, Белгия . Тази малка група - имат скъпи коли , пистови мотори , хубави къщи  , дворове. Тези семейства са се изучили поне до 8 клас .. имат по 1 , максимум 2,до 3 деца ..

 

2ра група - нито за Детски градини се чували , нито за училища .Предвижват се с каруци и имат средно по 8,9 деца . Суполиви , дрипави . рошави , чак косите им стават на расти - от нехигиеничност ...

Точно тази група роми - взима , най голям дял от детските Помощи , социални помощи , и 1000 други добавки ... Изкарват си "телкове" по болест ...  Тези  ромите -  - Мразят  бълагрите в частност !!!!

Крадат желязо , крадът кокошки , крадат абсолютно всичко ... събират се на тумби, и  с викове и красъци , тормозят нормалните хора  денонощно ... Точно тази голяма група от МАНГУСТИ - малтретира коне , магарета , също така и възрастни хора по селата ...

Българското общество има проблем - точно със тези Паразити ..

СПИРАНЕТО ОТ УЧИЛИщЕ НЕ Е РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА ...

САМО , Й ЕДИНСТВЕНО  -  С ТРУД , ще променим това общество..

ОБщЕСТВЕНО ПОЛЕЗЕН ТРУД .. ТРУДОВИ ЛАГЕРИ ...  ТРУД В ПОЛЗА НА ОБщЕСТВОТО !!!!!

ИЛИ щЕ ВЛИЗАТ В ПЪТЯ  ИЛИ щЕ КОПАЯТ ГРАДИНКИ , ЗАСАЖДАТ ДЪРВЕТА  , БОЯДИСВАТ СГРАДИ И ОГРАДИ !!!!!

ЗАщОТО - ТОЧНО ТЕЗИ ЦИГАНИ - МАРОДЕРСТВАТ ПО СЕЛАТА !!!