Петиция към главния прокурор Борис Велчев

vall

/ #1690 Re: Re: Re:

2011-06-15 11:45

#1689: - Re: Re:

За тези които ме наричат "курва" една голяма надменна усмивка:))) Кога сте чували курва до говори така!!! За ваше сведение родителите ми се гордеят с мен, мъжа ми ме обича и уважава, детето ми ме убожава, чуждите деца също, приятелите и колегите ми ценят мнението и възгледите ми и винаги се допитват до мен когато имат проблем!Прекалено съм заета да изкарвам насъщния си и нямам време да вися по цел ден в нета и да пиша тук, влизам и правя тези изказвания, единствено на база личния ми житейски опит, а той е доста пъстър и съм лично засегната от всичко което се е случвало и продължава да се случва. Никога не бих казала или направила нещо под нечие ръководство, влизам тук дето се казва да си начеша езика и да си кажа болките, да кажа как се чувства и какво мисли един човек в България. Разбира се не съм очаквала съчувствие, но очаквах разбиране ... но е ясно, че болките за едни, е начин на живот на други. Аз съм чисто и просто защитник на слабите и онеправданите ... онези които са останали в сянка, онези които не са разбрани и са потъпкани ... ето това са моите фаворити ... без значение какво социално положение имат или каква религия изповядват ... Идва въпроса защо го правя - Защото мисля че всички хора в тази страна имат еднакво право на щастие, еднакви права за реализация и еднакви права пред институциите, където и да било ... приемам да има различия между хората, единствено на база образование, защото образованието е най-голямата сила и нека разума и етиката са водещата сила ... В България не е така, тук успяват тези които имат връзки, имат определени постове и общуват с определени среди, ето с това се сблъсквам всеки ден, корупция и пак корупция ... Не защитавам силните и богатите, защото те нямат нужда от това, защитавам тези, за които живота е борба за оцеляване, онези чиито ден не започва с усмивка като мен, а с поредната битка за оцеляване ... Но не тук е мястото да говоря за себе си, аз нямам нищо общо с пи ар средите и там другите изброени по горе ... работата ми е такава, че не е необходимо да владееш силата на словото, а силата на точните науки ... но необходимостта да говоря и да бъда чута ме доведе тук. Почнахте да ме обиждате, без дори да ме познавате, преписвате ми функции, които не притежавам, въобще станах участник в един филм :)) което всъщност ме ласкае и ето деня ми пак започва с усмивка. Важното е да има обмен на мисли и чувства, в спора се ражда истината, всеки един от вас, който накарам да се замисли и да погледне през друга гледна точка ще е победа за мен ... всъщност аз съм проповедник единствено на собствените си убеждения, това че Атака се препокрива с някой от тях я прави мой фаворит, просто няма кой друг на хоризонта ... Винаги съм симпатизирала на Бойко Борисов и още му симпатизирам, но това, че промениха начина по който се определя майчинството ще остави България без деца, майките крадели, майките внасяли осигуровки на куп, майките главен враг на държавната хазна ... и пак съдя от моя личен живот ... аз никога няма да мога да си позволя да родя второ дете!!!! ... защото без моя доход семейството ми е загубено ... защото една жена като забременее, тя не може просто да се радва на щастието да е майка, а става цяла счетоводилка и започва да смята и смята и разговорите между бременните единствено се водят около това "теб на колко те осигуряват, колко ще взимаш" ... това не е нормално повярвайте ми! И сега има хиляди безработни жени, потенциални майки, вместо да ги поощрят докато мине кризата да родят и изгледат по едно дете, те ги обричат да се свият у дома и да чакат по-добри времена ... когато дойдат по-добрите времена, ще трябва да работят година и половина и тогава ако все още са в детеродна възраст да родят!!! Защото никоя нормална разумна жена не би се навила да роди и да живее с 220 лв на месец, които стигат само за памперси, а ако жената няма кърма, още поне 250 лв за адаптирано мляко и безкрайно още много разходи, само антибиотиците за децата са 20-30 лв не дай с ибоже да се разболее едно дете, а това се случва понякога и два пъти месечно, но това са абсурдите на нашето време, ние с мъжа ми сме и двамата с висше образование, със принципно много доходни професии и живеем на ръба на нищетата, позволяваме си само най-необходимото, а другите хора просто не мога да си представя как се прехранват... мъжа ми много иска да заминем в чужбина, всеки ден се боря с него да останем тук ... може би е крайно време и аз като другите да забравя за патриотизма си и да тръгна по света ... в чужбина с образованието което имам би трябвало да съм сред богаташите :))) ех мечти!!!