Против намаляването на наказанията за насилие над животни

Надежда

/ #134

2014-01-06 20:44

Чета коментарите, подписвам всички петиции и се моля! Моля се да стане чудо и държавата ни да стане поносима за живот. Моля се да дойде някой, който да промени законите, така че истинските престъпници да не излизат от съда и затвора, а невинните хора лесно да разрешават ежедневните си проблеми. Да промени глобите, така че никой да не си позволява да хвърля боклуци и да замърсява природата ни, защото тя е уникална по рода си. Да промени заплатите, така че като работим по 8,9,10 часа на ден да се прибираме щастливи вкъщи, защото си е заслужавало - след месец ще си купим нещо мечтано със заплатата си. Да увеличи майчинските и детски надбавки, така че нормалната българка спокойно да може да роди едно, две деца без да се страхува, че няма пари за памперси. Да промени образованието, така че само умните хора да имат висше и да няма водопроводчици инжинери или лекари фармацефти. Да оправи всички пътища в страната за кратък период, за да не си чупим колите и да не се изморяваме по пътя. Да увеличи пенсиите, за да могат бабите ни да прекарат старините си в спокойствие, а не да се унижават и да чакат смъртта си по-скоро. Моля се всеки ден приятелите ми да спрат да ме напускат, защото всички те бягат в чужбина в търсене на работа. Моля се баща ми да започне някаква работа, защото е жив и здрав, умен и образован, но все нещо не му стига. Моля се да сме позитивни и да спре мъката и гнусотията по новините, но всъщност никой не чува молитвите ни и няма кой да ни помогне, докато всички стоим пред компютрите си и пишем коментари в сайтовете.