Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

/ #1671 Kokinov - 6to pi6at taka za tebe ve ??

2011-06-08 07:03

Тя показва съдържанието на един от изпратените до нея имейли от криминалния репортер на „Уикенд”: „Хайде кажи на мъжа си с картонче (б.р. Димитрова е съпруга на бившия депутат от СДС Венцеслав Димитров) да ми пусне жалба в полицията, може направо и при корумпето Станимир Флоров (б.р. – шеф на ГДБОП), подкупен от години от Таки. Затова и няма да ми направят нищо, шибаняците, както и ташак агентите от ДАНС. Кокинов (б.р. – градски прокурор на София) е слуга и Роман Василев също, а Цецо Ченгето (б.р. – Цветан Цветанов, министър на вътрешните работи) е просто рогоносец. Така че, тормозът продължава! Хайда да видим, че и да го предадеш на куките, нищо няма да ми се случи -))) Пробвай! В себе си имам и 2 грама кокаин и ще си шмъркам пред полицаите. Тормоз! Димитър Златков“.

В интервюто си пред „Галерия” Миглена Димитрова твърди, че във връзка със заплахите е говорила със зам.-главния прокурор и шеф на националното следствие Бойко Найденов, който я посъветвал „да не се занимава”, тъй като и без това „с правни средства нищо няма да постигне”