Сваляне на имунитета на Ахмед Доган

Евробългарин

/ #24 Сваляне на имунитета на Ахмед Доган

2011-05-24 19:02

Липсата на официална национално-отговорна позиция относно очебийната пълзяща ислямизация на големи райони в България не бива да се прикрива по такъв малодушен начин! Докога по този срамен начин ще се вменява чувство на страх и вина у българите, само защото са пожелали тяхната досегашна толерантност да бъде оценявана адекватно и най-вече - тя да не се разбира като веро- и родоотстъпничество. Това, което Волен Сидеров от няколко години не се уморява да декларира е, че голяма част от българите не искат да приемат толерантността като синоним на примирение и покорство за сметка на собствените общочовешки, национални и християнски ценности. В България има различни етноси и вероизповедания, към които българите са изключително толерантни и дружелюбни и - забележете - съответно и адекватно е било и уважението към българските съответни ценности. Защо само един от тези етноси смята, че са по-специални от останалите етноси и им налага да са свидетели на обичаи, различни от техните?... Лично аз съм атеист, но уважавам и съм добронамерен към всички вярващи, стига те да не ми налагат своя избор на вяра.