Граждани срещу изграждането на младежки център в с.Ичера

Nelly

/ #12 Re: Re: Граждани срещу изграждането на младежки център в с.Ичера

2013-09-26 17:37

#10: - Re: Граждани срещу изграждането на младежки център в с.Ичера

Zadragte si grybite komentari i vylgaren ezik za nai-blizkite si ili tezi koito imat tarpenie da gi slyshat. Sigyrna sam che te mnogo shte se gordejat s vas, kakto bez samnenie veche im se e nalogilo!Az pone ne si krija imeto kato si izkazvam mnenieto!

Pysnali ste podpiska che nikoi ne vi e kazal, i che ste protiv. Losho njama, no ako si bjahte napravili tryda da proverite, shtjahte da znaete che predi njakolko meseza e imala sreshta na predstavitelite na obshtinata beneficient, kmeta na seloto i giteli na seloto (neshto koeto az dnes razbrah), toest SELJANITE ne GRAGDANITE koito ne givejat v seloto a idvat za den dva v seloto (v tova chislo vklychvam i sebe si). Tezi na koito ne im se nalaga da si izkarvat hljaba v seloto. Az sashto iskam seloto da zapazi chara i spokoistvieto si, no ne sam az babata ot selo kojato ne moge da si plati toka, ili samotnata maika s dve deza kojato njama pari za darva za ogrev prez zimata zashtoto v seloto njama nikakva rabota. Shto se otnasja dali horata sa neinformirani, za sagalenie 'da', i to ot takiva kato vas. Ako se razbere che zigani shte zalejat seloto razbira se che vsichki zainteresyvani v panika shte se podpishat. Az shte sam parva v podpiskata. Tova koeto za sagalenie vie pravite e dezinformazija i po tozi nachin lishavate ot vazmognosta tezi koito sa zainteresyvani da potarsjat informazijaza za istinskoto lize i plana za tozi centar. Zashto podpiskata vi ne vklychva za i protiv sas danni ot kade da se vzeme informacia? V takav slychai vseki shte ima vazmognost da prochete i sam da reshi za sebe si dali sa za ili ne.

No razbira se tova ne e koeto vas vi interesyva. Vie ste si izgradili mnenie, ot kade e nejasno makar che paradirate che ste govorili s 'hora'. Vie kreshtite NE bez obosnovka ili realna informazija i psyvate vsichki koito ne spodeljat vasheto mnenie.

I posledno, az njamam nikakava nygda shovinistichen hipokrit da mi objasnjava kakvoto i da e, az imam mnenie i go kazvam, kyltyrno i se obosnovavam. I ako obichash, tvojat glas v nikakav slychai ne e glas naroden po skoro pazi boge sljapo da progleda!

 

Nelly