Граждани срещу изграждането на младежки център в с.Ичера


Гост

/ #10 Re: Граждани срещу изграждането на младежки център в с.Ичера

2013-09-24 17:57

#9: Nelly - Граждани срещу изграждането на младежки център в с.Ичера

Слушай сега аз да ти обясня на тебе!Ти от бритиш ви знаем колко сте толерантни..и колко сте голяма работа..Ти лично мойе да харесваш много неща ...повечето подписали се тук не са с основно образование хора..нали се сещаш..?За така наречените организатори...(които естесвено  ще ти обяснят задълбочено–са намерили ниша да си бачкат с европейски парички...вообще на мене лично много ми е писнало от вашите легалистични намерения кой как да се интегрира..свалете си малко розовите очила..Чара на Ичера е тишината и спокойствието!!!!нека да остане едно спокойно място беш шум и глъчка..!!Сумати народ си даде мнението ЧЕ НЕ ИСКАТ ТОВА В Ичера...ти сляпа ли си не четеш ли???Какво имаме от другата страна???Някой да е излязъл да  е написал КОЛКО ХУБАВО ЩЕ Е ,някой от другата страна?НИКОЙ!Всички които са замесени в политически игрички знаеш ли защо мълчат..??зАЩОТО ИМАТ ИНТЕРЕС ДА МЪЛЧАТ!Вообще не искаме да чуваме за вашите шибани проекти!Глас народен глас Божи!!!Или и ти почваш да пишеш глупости като всички политици колко хубаво щее е!!Обещали на гладинте хора по 100 евро заплати и хората мълчат!И вообще идете на майната си..АЗ ПЪК ДА ТИ КАЖА ЧЕ СЪМ ГОВОРИ ЛИЧНО АМА ЛИЧНО С ДРУГИ ХОРА ОТ ТАЗИ СФЕР АИ МИ КАЗАХА СЛЕДНОТО:ТЕЗИ СА СУПЕР НАХАЛНИ....и перът парите на софиянци...СПРИ ДА ПИШЕШ ГЛУПОСТИ ЩОТО СТАВАШ СМЕШНА ...НЕ ПРАВЕТЕ ХОРАТА ТЪПИ И НЕИНФОРМИРАНИ...ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯ ОБЛИКА НА ИЧЕРА????ЗАЩО ТОЧНО ИЧЕРА???ОТВА МАЛК СЕЛО ТО 50 ЧОВЕК АНА НЕГО ЛИ ОСТАНА СВЕТА Д АИНТЕГРИРА КОЙТО ЩЕ ДА Е??АЛО ОТКАЧАЛКИ...!ГЛАСНАРОДЕД ГЛАС БОЖИ!ТОЧКА!!