В защита на академичната автономия на СУ и срещу използването...

SEX

/ #82

2013-09-16 16:45

На всички комунисти, които защитават престъпния комунистически режим през 1989г. ще кажа следното: Дядо ми е бил пратен в Лагер "Беляне" през 1953г. преди това 2 месеца е измъчван в ДС и затова, че се опитал да избяга от България през сръбската граница.Разправял ми е как в лагера са пребивали хора до смърт с дървени тояги и са ги хвърляли полу живи да ги издядат прасетата, и то за пеене на тиролски песни.Точно този съветски комунизъм съсипа и разруши цветущата държава България и я превърна в най бедната и нещастна страна. И най-голямото потвърждeние на думите ми е примера с бившето ГДР.През 1948г. създадоха две германски държави ФРГ и ГДР, едната се разви в условията на европейските ценности, а другата в условията на съветския комунизъм и централизирана-планова икономика. Още 1991г когато се обединиха двете германски държави, учени казаха, че на ГДР най-развитата промишлена страна от СИВ ще и трябвата минимум 15 години и стотици миларди марки за да достигне до икономическото развитие на Западна Германия, вече минаха 23 години и въпреки,че се изляха стотици милиарди в Източна Германия така и са много далеч до икономическото и социалното развитие на Западна Германия, а какво остава за България!