Сигнал до Прокуратурата относно действията на Волен Сидеров
Мислете бе хора! |
/ #41 Защо?2013-06-18 09:32Защо? Поне го прави открито, предпочитате подлизурковци, само да ви хвърлят прах в очите. Добре тогава, но не забравайте, че медиите създават мнението на гражданите. А какви са медиите? Може би сами можете да видите кого защитават и кого не. Още от самото създаване на Атака те си бяха отъждествени като "лошите", като "антидемократичните". А понятие като демокрация няма! Всичко е една илюзия за свобода, която яко ни се набива в главите, илюзия за неограничени възможности, ако идем до банката и си вземем кредит, илюзия за огромен избор, на продукти с различни имена, контролирани от едни и същи компании. АЗ ПОДКРЕПЯМ СИДЕРОВ и ще ви кажа защо! Ако правите петиция срещу него, вие трябва да направите срещу абсолютно всеки политик тук! Това, че си мълчат, или че медиите показват само Сидеров какво прави, не значи, че е така, една отчасти казана истина се превръща в откровена лъжа и манипулация. Вижте протестите - хората реагират точно по същия начин както се държи Сидеров. Защо? Защото им е писнало, както е писнало и на него! Острия характер и думи не са нещо лошо, предпочитате лъжите, подкрепени от медиите или истината? Явно е първото. Не казвам, че той ще подобри България, това го правят самите граждани по принцип, но доколкото видях сега те не знаят какво искат! Протести срещу ГЕРБ - ГЕРБ с най-много гласове. Ами като сте толкова против ГЕРБ защо почнахте да съдите Волен, че подкрепил правителството ДПС-БСП? Вие какво бихте направили на негово място? И вие не знаете, ама само гледате БТВ новините и айдее давай да правим петиция. Правете я, но само да ви кажа - когато искате нещо, първо решете какво точно искате и кой ще ви го даде това, защото до този момент нищо такова не се случва. |
|
За максимална ефективна присъда за Габриела Сашова и Красимир Георгиев, и за законодателни промени, предвиждащи по-тежки наказания за престъпления, извършени срещу животни!
Отворено писмо против ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО религиозно обучение
Борба срещу насилието над животни: За по-строги наказания и защита
Преименуване летище Граф Игнатиево на Капитан Димитър Списаревски
Финансиране на кастрационна програма на национално ниво, контрол по ЗЗЖ,ЗВМД,НК325б
Има ли нещо, което искате да промените?
Промяната не се случва, ако мълчите. Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото? Стартирайте социално движение, като създадете петиция.
Стартирайте собствена петицияДруги петиции, които може да Ви интересуват
В подкрепа на въвеждането на Религия-Християнство-Православие като редовен предмет в българските училища.
11416 Създадено: 2025-02-13
Отворено писмо против ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО религиозно обучение
8436 Създадено: 2025-02-08
Призив за спиране на незаконно изграждане на огромен фотоволтаичен парк и защита на околната среда в община Сухиндол
1199 Създадено: 2025-04-29
За максимална ефективна присъда за Габриела Сашова и Красимир Георгиев, и за законодателни промени, предвиждащи по-тежки наказания за престъпления, извършени срещу животни!
202989 Създадено: 2025-03-14
За превръщане на сградата на Руското консулство във Варна в Културен дом
718 Създадено: 2025-04-30
БЕЗ СТРАХ ОТ КУЧЕТА-УБИЙЦИ В БАНСКО/NO FEAR OF KILLER DOGS IN BANSKO
655 Създадено: 2025-05-02
Преустановяване на изграждане на нови соларни и ветрогенераторни паркове на територията на Кюстендилска област.
1322 Създадено: 2025-04-17
Петиция с искане за средства за проектиране и изпълнение на воден цикъл в квартал Коматево
731 Създадено: 2025-04-10
За запазване правото на родителите да извиняват отсъствия до 15 дни годишно
12237 Създадено: 2025-04-16
Да превърнем изоставения терен на бившето военно поделение над магазин Алати в обществен парк.
818 Създадено: 2025-04-08
Подкрепям конструктивен диалог с Павлин Николов относно Спартак Варна
179 Създадено: 2025-04-28
Не! На задължителното споделено родителство
1887 Създадено: 2025-03-05
За превръщане на сградата на Руското консулство във Варна в иновативна детска градина
243 Създадено: 2025-04-22
Природа без клетки! Граждани ПРОТИВ изграждането на зоологическа градина в град Пловдив!
842 Създадено: 2025-04-14
НЕ УНИЩОЖАВАЙТЕ ЕКО-ПАРК БАДЕЛЕМА!
1025 Създадено: 2025-03-24
Обновление на квартал Изток
108 Създадено: 2025-04-29
Подписка срещу уволнението на директора на НИНКН - арх. Петър Петров
750 Създадено: 2025-04-19
Минимум 20 млн от годишния бюджет на Столична община за имоти за зелени площи!
969 Създадено: 2025-04-01
ВТОРА КАТЕГОРИЯ ТРУД ЗА УЧИТЕЛИТЕ
14416 Създадено: 2024-10-12
Подписка за изграждане на изкуствени неравности, повдигнати пешеходни пътеки и други мерки за безопасност на главната улица в село Мърчаево
87 Създадено: 2025-04-28