Декларация на групата ,,Фенове единствено и само на ЦСКА София ''


Гост

/ #480

2013-06-10 19:52

15 години чакам този момент. Дори сега не смея дума да обеля, защото миналата година по същото време пак чакахме Гришата, а каква стана тя? Борчето-пожарникарче стопира сделката, защото изконната мечта на ББ е да стане президент на тима от Подуене. Но след като хване президентския жезъл на България... За радост, бързо го разкриха, не ние - хората, други го изтипосаха на днешния пиадестал... в случая няма значение. Последните дни чета много странни мнения във форумите на спортните сайтове. Ясно е кои са хората, дето ги пишат... Привърженици на свещените четири букви, фенове на ЦСКА, нека покажем какво е нашето автентично желание - ние, хората, които живеем и умираме с любимия отбор, ние, които страдаме и се радваме, ние, които живеем с идеята ЦСКА. Собственици идват и си отиват - видяхме го. Уви, не случихме, досега... но днес имаме уникалния шанс да приемем в нашия свещен дом човекът, който заслужава да управлява милионната империя червени сърца! Доказал го е категорично, дори ние сме сърбали попарата му... и с право, просто не сме заслужавали да бием... Но днес, след 15-годишни мъки, трябва да се обединим, независимо от различните мнения, интереси и предпочитания. Днес трябва да изревем като истински лъвове - Гриша, това е бъдещето на ЦСКА! Инак отиваме в миманса... и никога повече няма да се върнем, нали това е целта на някои... Не говоря като болен фен! Аз съм привърженик на ЦСКА, не фен, а привърженик, правя разлика между тези две понятия... Израснал съм на Армията, работил съм в ерата на Васил Божков в ЦСКА... и се отвратих. Много време ми бе необходимо, за да се върна отново там, където ми е мястото. И днес, след 15 години мъчително лутане най-сетне има шанс за нашия любим отбор... Помните ли как преди петнайсетина години Любо Пенев продаде ЦСКА на Божков, след като дълго време води преговори с Гриша Ганчев. Обожавах футболиста Любо Пенев, застанах твърдо и зад треньора Любо Пенев, но никога няма да простя на човека Любо Пенев тази сделка! Мисля че и той днес, от позицията на времето, съжалява за този свой ход! Но каквото било - било. Днес имаме уникалният шанс да поемем по верния път! Г-н Ганчев, не се "връзвайте" на евтините мракобеснически номерца. Анкетите, които се пускат в сайтовете, са достъпни за всички, там няма как да декларираш, че си червен!!!  В определени вестници копират само негативни мнения от форумите... А като вляза в същите форуми, виждам точно обратното. Но някой го е страх, някой не иска Гриша Ганчев да дойде в ЦСКА, Някой реве, някой пищи и проклина, само дето вече го няма силният син гуру... Така че дишайте спокойно деца... Ние - истинските цесекари, сме зад теб, г-н Ганчев! Очакваме те с отворени обятия и този път няма ти простим, ако ни изоставиш. Много е лесно да си мъж, когато всичко ти е наред. Трудно, но и достойно е да се опълчиш на установеното порочно статукво, когато не си на върха... Повярвайте ни, ние го оценяваме и заставаме твърдо зад вас! И тъй като феновете обикновено много дърдорят, а други дават парите, аз излизам с призив към всички истински цесекари. Ако Гриша Ганчев вземе ЦСКА, нека всички ние - привържениците и феновете на ЦСКА, му обещаем нещо - малко, но от сърце - да изкупим всички абонаментни карти, които клубът пусне в продажба за мачовете от следващия шампионат. Нека това бъде нашия първи знак на съпричасност към идеята ЦСКА и лично към Гриша Ганчев. Стига черепи, стига индийски измекяри, стига долни политически курви, стига придворни на ББ, време е да дадем шанс на един истински цесекар, който знае как се прави бизнес и най-вече знае какво значат свещените четири букви - ЦСКА!!!