ПРОТИВ приемането на "Закона за Детето"


Гост

/ #117

2013-05-19 20:54

В Норвегия вече не се очаква от родителите да са разумни. Тук те по презумпция не са и държавата е иззела "разума им" и го е прехвърлила на своите служители. Моя съседка ми беше на гости. Седяхме и пиехме по чаша вино. Малката ми дъщеря, на 2 годинки, играеше около нас и поиска да опита от виното ми. Аз й дадох. После от приятелка разбрах, че съседката е реагирала много остро и й казала "Кажи й да не прави така. Ще й вземат детето." Това е възможно само там, където липсва здравият разум. Когато хората са загубили МЯРКА. В Норвегия действа подобен закон за детето, защото държавата отрича здравия разум и чувството за мярка на хората. Смятам, че наказателният кодекс достатъчно ясно казва, че не можеш да насилваш по какъвто й да е начин някого. Там са предвидени и по-строги наказания за насилие над деца. Но не може държавата да ми казва, че ако аз възпитавам детето си да не одобрява хомосексуализма /защото аз имам право да не го одобрявам!/, значи съм лош възпитател и те трябва да ми отнемат детето, за да го възпитат "правилно".