В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

гост

/ #1105

2013-03-08 18:01

От комунизма ми остана една камарка документи/чакахме и недочакахме десетилетия/-вноска за жилище,за кола,за телефон и т.н.От материалните благини не достигаше нищо до простосмъртните поданици.Потърпевш на няколко престъпления тогава,сам откривах извършителите и предавах на милицията, но нито някой ми възстанови щетите ,нито бяха осъдени.Това,което става сега не ме изненадва. Нищо ново , само мащаба е друг.Никакви приказки как от 23 години се сгромолясала страната не ми се връзват. Докато има хора,които безнаказано грабят , не чакайте и серсеми да работят и чакат цял живот. Народа е деморализиран и обезверен от перверзията.Ние сме материалисти и неверници.Не си правим труда и сме негодни за добра обща кауза. Дърдалещи се на дребно -всеки сам за себе си или за групата си.Никакви изводи за причинноследствената връзка от десетилетия насам далавери и безобразия.Не се взимат впредвид милиарди прахосани средства и простотии , а се вкопчват в отделни мелочки.Да махнем партиите от прехода -ми махнете я де, та е една.Вярвам в източноперсийския ни произход-там и до днес пущуни с големи плетени каскети блуждаят в племенни съюзи, без държава,всеки срещу всеки.