В подкрепа на правителството на Бойко Борисов


Гост

/ #992

2013-02-22 09:26

Не знам дали има значение в момента петицията, но я подкрепям. По - важно е как ще гласуваме на следващите избори. Дано всички правилно преценим ситуацията и вземем решение за което няма да съжаляваме. Всички митинги в градовете се политизираха. В началото Хората имаха искания относно високите цени на тока и е разбираемо, но някои веднага се възползваха и наляха омраза и се стигна до неприемливи действия. Гледайки по новините включванията от мястото на митингите виждах много млади хора, които бяха неадекватни /пияни, надрусани, озлобени/. Кога тези деца са платили сметки? Знаят ли цените на хляба, тока и водата? Аз също мисля, че цените на база заплати са високи, но това не е от днес. С годините те се повишаваха и никой нищо не казваше и не протестираше. В един момент решиха, че това правителство е виновно за всичко. Точно това правителство успя и доказа, че държавата работи и мисли за всички.А тези, бившите от всички партии които в момента правят негативни изказвания могат само да завиждат на упоритостта на управляващите да се постигнат резултати, които са видими. Не само с построеното и подобреното, открити са нови градини, болници, стадиони, театри, метрото, пътища, които от 30 г. не са били ремонтирани, канализации, пътя Бургас, Царево, Грудово - там е имало проекти от много години, но никой не е направил нищо, село Бисер - след наводнението се построиха домове за хората, а преди само се вземаха парите за бедствия и аварии и нищо, фермери и производители получават своите пари, без които не могат да работят. И много други неща, за които не е нужно дори да се споменава. Болно ми е, че човек работи в името на доброто и бъдещето на всички, а накрая излиза виновен, че е построил и подобрил за поколения напред. Яд ме е на Слави Трифонов, защото неговото "ШОУ" се превърна в политическо предаване от деня в който правителството на Г-н Борисов пое управлението в разграбена и оставена на произвола България. И като има кой да го гледа и да му се вързва нека си говори. Злобата му към Борисов е учевидна и личната причина за която го мрази не бива да става обект на показност и промиване на мозъци. Върти, сучи все за Борисов говори. Кани гости и пак въпроса за правителството. Подигравките му минават всякакви граници. Нека се огледа. Около него има само подчиниени с интереси. Но няма топлината на хората и обичта която много му се иска да получи. Защо нито веднъж не спомена защо е тази ненавист към човека Борисов. Нападките му станаха нетърпими дори за зрителите, които са го гледали с интерес. Защо не говори за тези които 20 г. ни въртяха и си стояха в Министерствата и Парламента. Точно предишните са виновни да стигнем до тук. Кой извърши приватизационните сделки и разпродаде на парче всички предприятия? Кой съсипита Нефтохим, НЕК, БТК, Промет, всички заводи за машиностроене, военните, ремонтните, Слънчев бряг се разпредели,къмпинзите по Южното Черноморие,и много, много други обекти, терени, апетитни и примамливи. Разпродаде се всичко от което можеха определени хора да спечелят? Построиха се хиляди хотели и административни сгради на места с красива природа, сринаха се дюни, местата за къмпиране се отнеха и се построи бетон и стъкло. С цялата си наглост и безсрамие застават пред камерите и говорят глупости, за които сами не си вярват. Не могат да убедят хората колко са невинни и как те винаги са мислели за тях, а сегашното правителство ни е докарало до тук. Наглост, която няма сравнение.
Следващите избори ще бъдат много важни. Пожелавам успех на ГЕРБ и дано всички мислим разумно.