В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

За, но и против!

/ #981

2013-02-21 23:27

Аз също съм за довършване на мандата, но съм против втори такъв. Не искам никой от сегашните познати лица и партии да има достъп до управлението на България! Не мога да разбера наивните хорица, които милите изобщо не са в "час". Как може да кажете, цитирам "Бойко е показал как трябва да се управлява". Как може хора, които просто гледат по телевизията как съобщават за няколко решени успешно проблеми, не се заинтересуват в дълбочина от действията на личността за която говорят и още повече подкрепят, а с това решават и собствената си съдба. Вие наясно ли сте с неговите "скрити" далавери. Знаете ли, че никой по-крупен бизнесмен не може да направи нищо в България без да му плати "такса" (така да го наречем). Наясно ли сте с неговите сделчици, знаете ли, че всичко което се прави се прави само защото той може да има облаги от това. Знаете ли защо протектира монопола, защото те финансират властта му. Унищожи малкия и среден бизнес с непосилни данъци и убива постепенно пенсионерите с мизерия. За здравните реформи, да не говорим. Молим се да не се разболяваме.... И какво е направил, построил е магистрали и метро? Отчитам го като плюс и то голям, СИГУРНО СЕ ПЪТУВА МНОГО ПО- ЛЕКО ПО МАГИСТРАЛИТЕ, НО ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ГО ПРАВЛА, ЗАЩОТО НЯМАМ ФИНАНСОВАТА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СИ ЗАРЕДЯ КОЛАТА С ДОСТАТЪЧНО ГОРИВО. Вярно е, че краде много по-малко от всички останали, но и той ПРИСВОЯВА! Това ли трябва да е за пример? Моля, преди да подкрепите някого за втори мандат или за какъвто и да е мандат, първо помислете. Проблема на Българина е, че хората приемат всичко за чиста монета, много сме първични, да не кажа прости! Никога нищо не е такова каквото изглежда (особено в нашето правителство). Не мислите ли, че да избираме между два варианта (защото на практика нямаме друг избор), означава демокрация. Едното "зло" или "по-малкото зло".... трябват ни кардинални промени в управляващите, в противен случай не ни чака кой знае каква промяна. Нужно е да разгърнете малко мозъчните си клетки и го направете сега, защото от това зависи бъдещето НИ! И ако подкрепящите тези които "до сега сме ги видяли" кажат, че са доволни от това което изброих по-горе, нека повторят грешката си! В резултат ,аз ще си устроя живота в друга държава, но те ще продължат да се мъчат!