Не искаме лекари-убийци,с нарисувани дипломи...!!!
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Не искаме лекари-убийци,с нарисувани дипломи...!!!
|
Гост |
#12011-07-17 18:01Нека най-после се направи нещо по въпроса.Крайно време е лекарите да започнат да понасят последствията за грешките си.Трябва нещо да се промени,за да гледат на хората като на пациенти,а не като на спонсори!!!! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2011-07-17 18:02- Date of removal: 2011-07-17
- Причина за премахване:
|
Гост |
#32011-07-17 18:07Нямам думии |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2011-07-17 18:07- Date of removal: 2011-07-17
- Причина за премахване:
|
Гост |
#52011-07-17 18:09Вече ме е страх да ходя на преглед в нашата болница. Надявам се да се направи нещо по въпроса и на неграмотни и некомпетентни "лекари" да не се дава да практикуват! |
|
| |
|
Гост |
#62011-07-17 18:49МНОГО СЕ РАДВАМ ,ЧЕ ГРУПА ХОРА СЕ ОПИТВАМЕ ДА НАПРАВИМ НЕЩО МНОГО ВАЖНО ЗА ЗДРАВЕТО НИ.МОЯТ БРАТ СЪЩО ПОЧИНА ОТ ЛЕКАРСКА ГРЕШКА НА 28 Г.КРАИНО ВРЕМЕ Е ДА СЕ НАПРАВИ НЕЩО ЗА ТАЗИ БЕЗОТГОВОРНОСТ.ХЕИ, ВИЕ С БЕЛИТЕ ПРЕСТИЛКИ МОЛЯ ВИ,МАЛКО ПОВЕЧЕ ЧОВЕЧНОС,ОТГОВОРНОС,СЪПРИЧАСНОС, ЗАЩОТО ТОВА УТРЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ВАШЕТО ДЕТЕ ИЛИ РОДНИНА.ТАКА ЛИ ЩЕ ПОСТЪПИТЕ?И НЕ ВСИЧКО Е ПАРИ.ЖИВОТ С ПАРИ НЕ СЕ КОПУВА! |
|
| |
|
Гост |
#72011-07-17 19:32НЕ на продажните, лъжливи лекари-убийци!!! |
|
| |
|
Гост |
#82011-07-18 08:59Подкрепям напълно тази петиция, защото е крайно време да спре тази порочна практика на тъй наречени "лекари". |
|
| |
|
Гост |
#92011-07-19 19:07Da po4iva v mir , a tova dali shte priznaiat lekarite greshkata si e ve4e bez zna4enie , neia ia niama , da si pomisliat samo ,4e toia ot gore znae 4ia e greshkata a tova e nai strashnoto . Dalboki saboleznovania na blizkite i . |
|
| |
|
abv |
#102011-07-19 19:10Това не са лекари това са търговци . За такава грешка в някой страни наказват с публичен разстрел . |
|
| |
|
Гост |
#112011-08-16 14:57Не приемайте коментара ми като заяждане, но като пишете петиции, поне го правете грамотно! Кой ще обърне внимание на толкова неграмотно написан текст?! |
|
| |
|
мания |
#13 Re:2012-04-01 12:16щАСТЛИВИ КОКОШКИ И ХОРА УМИРАЩИ ОТ ЛЕКАРСКА НЕМАРЛИВОСТ
Каква по-голяма пародия от това?Ще си речете какво общо пък имат кокошките с хората. Имат-всичките грижи на държавата ни са насочени към животните и видите ли техните условия на живот. А хората?За тях остава да се молят да не се разболяват, защото а се разболели,а попаднали в ръцете на някоя лекарка като тази, която от некомпетентност ли,от високо самочувствие ли или просто защото нищо не разбира стана причина за смъртта на моя баща. Много се чудех дали да напиша всичко това,защото едва ли някой ще му обърне внимание,но не мога да мълча и не трябва. Заради татко,заради болките,които беше принуден да изтърпи, заради майка ми,която е съсипана и заради сълзите в очите на 9-годишната ми дъщеря, които не пресъхват.Кажете ми как да обясня на това дете,което не спира да повтаря"Искам си дядо!",че той няма да се върне никога,защото някаква си госпожа,която е забравила Хипократовата клетва или най-вероятно е отсъствала при полагането и ,му помогна да си отиде от нас. Нашата болка е голяма,няма да си го върнем,но голямата трагедия всъщност е,че заради единици"лекари" се петни лекарската професия като цяло,защото за да си лекар,първо трябва да си ЧОВЕК. За краткия престой на татко в болницата получихме не само лекарска помощ от екипа,който го оперира и от екипите на реанимация,които се грижеха за него,но и човешко отношение и съпричастност.Толкова ли е трудно да кажеш една добра дума,да се усмихнеш на някого, в труден за него момент?Да направиш всичко възможно да помогнеш на болен човек,да потърсиш причините за неговите страдания. Не искам да ставам досадна,едва ли на някого му се четат дълги мемоари,защото всеки има негови си проблеми и болки.Само исках да ви предупредя,ако сте в Перник и се разболеете,ако ви се налага да стигнете до Бърза помощ,молете се да не попаднете на д-р Петрова. |
|
| |
|
Гост |
#142012-12-21 18:53Искаме качествено здравно обслужване. Повече човещина и спазвайте клетвата на Хипократ. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.