ПЕТИЦИЯ ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА „КЪЩАТА С ЯГОДИТЕ“
ПЕТИЦИЯ ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА „КЪЩАТА С ЯГОДИТЕ“ / Съобщения / До г-н Валентин Златев- Покана относно Петиция за Къщата с ягодите / Коментари
|
Гост |
#12016-03-16 22:43http://sofia.dir.bg/news.php?id=21956252 Здравейте, дали г-н Златев се е съгласил да се направи нова акспертиза, ако е вярна информацията? Ако се съгласи на среща пред Вас и медиите, моля задайте му този въпрос |
|
| |
|
Гост |
#22016-03-17 00:58На коя институция е адреса "d_ks@abv.bg" и дали е активен? По-скоро пишете до: "dosk@abv.bg" (http://sofia-agk.com/index.php?option=com_content&task=view&id=5&Itemid=27) А какво казват от Главна дирекция "Инспекторат за опазване на културното наследство" ( за съжаление НЯМА е-mail) - http://mc.government.bg/page.php?p=58&s=424&sp=428&t=0&z=0 |
|
| |
|
Гост |
#32016-03-17 06:05Браво! |
|
| |
|
Гост |
#42016-03-17 09:42Браво |
|
| |
|
Гост |
#52016-03-17 10:27Похвално е това, което правите ! Дано има ефект. Но на сградата вече май много малко й трябва за да рухне, изглежда все по- зле. |
|
| |
|
Ефи |
#62016-03-21 19:53Съмнявам се г-н Златев, не само да дойде но и да отговори. Дано да греша. Иска ми се в тая държава, поне някой да си върши работата както трябва. То се видя в Пловдив с фалшиви документи как сринаха на половината фабрика а сега ще ги карат и да я възстановяват. Съмнявам се и това да направят. П.П. В един бг филм я имаше Къщата с ягодите и то по-голямата част от филма беше снимано в нея. Филма е "Опашката на дявола". |
|
| |
|
Сюзан Таки Авторът на тази петиция |
#7 Re:2016-06-15 16:30Благодаря, бе поправено навременно. Поздрав! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.