ПЕТИЦИЯ ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА „КЪЩАТА С ЯГОДИТЕ“
ПЕТИЦИЯ ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА „КЪЩАТА С ЯГОДИТЕ“ / Съобщения / Музей за история на София / Коментари
|
ПВ |
#12016-02-29 20:46Дано има ефект. |
|
| |
|
Гост |
#22016-02-29 20:58По принцип, административният орган трябва да направи проверка и да даде становище по подаден пред него сигнал в рамките на 14 дни, а ако въпросът е сложен и изисква повече време - в рамките на 30 дни, като уведоми подателя на сигнала за удължаването на срока. Подайте нова молба, с която поискайте да се даде отговор в законовите срокове. Производството е по Адмиинстративно-процесуалния кодекс, ако няма отговор и на тази молба, можете вече да подадете жалба пред административния съд. В момента пиша малко по памет, но има точни правила в АПК. |
|
| |
|
Гост |
#32016-03-01 10:06Много се надявам, че г-н Златев достатъчно е забогатял на наш гръб, за да си позволи удоволствието да остави поне една от малкото радости за очите ни и не само да остави, а и да се погрижи за нея след като се е сдобил с право на собственост върху тази прелестна стара сграда. |
|
| |
|
Гост |
#42016-03-01 10:31За съжаление, не е само тази къща апетитна за мутреното общество! Къща на ул. Славянска 28 преди 2 месеца беше разрушена, за да изникне един куб -магазин за козметика. На ул. Славянска 13 е една от най-хубавите къщи в София. В момента е необитаема и предоставена на наркомани и цигани, което ще доведе до постепенното и разрушаване. В бившия ресторант Крим тихом -мълком се разкопава градината , поставя се караулка за охрана. Кого ще пази и от кого? Столичната община постепенно и предумишлено разрушава историята на София. Кой от тази община може да милее за този град? Те не го познават! |
|
| |
|
Гост |
#52016-03-01 17:56Явно някой бюрократ има интерес да се загуби документацията с надежда да спрем с неудобната позиция...уви, няма как. Очакваме развитие на нещата и да се разбере какво и къде, както и защо е зациклил процеса. |
|
| |
|
Гост |
#62016-03-02 06:44Старите чиновници, наричани днес "администратори", казват: "ДУМА В ПАПКА НЕ СЕ СЛАГА". А мъдрите граждани, нуждаещи се от адекватно обслужване от горните, на свой ред действат според поговорката "БЯЛА КНИЖКА В ПАЗВА МНОГО НЕЩО КАЗВА". => ПРЕСТАНЕТЕ ДА КОМУНИКИРАТЕ СЛОВЕСНО - ДУМИТЕ ОТЛИТАТ И СЕ ЗАБРАВЯТ МНОГО ЛЕСНО! ОСВЕН ТОВА СЕ ОТРИЧАТАТ, ИЗОПАЧАВАТ ИЛИ СПЕСТЯВАТ... ЗАТОВА - ПИШЕТЕ, ПИШЕТЕ, ПИШЕТЕ И... ПИШЕТЕ! (Все по-нагоре и по-нагоре - нали трябва да има контрол "от горе"... И не се притеснявайте, че за хартията за писма щели да се отсекат еди-колко си дървета... делото, за което ще бъдат пожертвани е в полза на всички, а не на няколко комбинатори... А също, ако спасителите успеят Къщата с ягодите да оцелее, колко му е да се организират и да залесят с фиданки спекулативно обезлесени и умишлено опожарени местности - ДРУГ ВИД БЪЛГАРСКИ ЦЕННОСТИ...) |
|
| |
|
Гост |
#72016-06-15 18:34собственика е мутра и не му пука.Само с общината трябва да се говори или с Б.Борисов. Идват избори и ще обърнат внимание. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.