За приемането на Закон за психотерапията в България.
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За приемането на Закон за психотерапията в България.
|
Гост |
#12012-03-06 15:04ТРЯБВА ДА СЕ РЕГЛАМЕНТИРА, КАТО ОТДЕЛНА ДЛЪЖНОСТ/ПРОФЕСИЯ ! |
|
| |
|
Гост |
#22012-03-06 15:12Е па треа. |
|
| |
|
Гост |
#32012-03-06 15:15Това ,чудо което правят с нас психоаналитиците е истинска дискриминация . |
|
| |
|
Гост |
#42012-03-06 15:30подкрепям напълно тази наложителна петиция!!! От години всеки, които е взел диплома с нещо си написано "психо...", има претенциите и практикува нещо извратено и "нищо" подобно, наречено ПСИХОТЕРАПИЯ!!! Поредния фарс в България! А все пак говорим за здравето на хората нали..... |
|
| |
|
Гост |
#52012-03-06 19:13Наложително е да се приеме закон за регламентиране на тази услуга. |
|
| |
|
Гост |
#62012-03-06 19:22Edna dobra kauza Nadiavam se i horata ot koito zavisi tova da stane realnost da ia udobriat |
|
| |
|
Гост |
#72012-03-06 19:26Всеки, който се интересува от приемането на такъв закон, нека да подпише петицията.Колкото са повече подписите, толкова по-добре. |
|
| |
|
Гост |
#82012-03-06 20:05Изключително ползотворно и най-полезното,което съм вършила за себе си! |
|
| |
|
Гост |
#92012-03-07 15:01Психотерапията трабва да бъде регламентирана като професия! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2012-03-07 19:04- Date of removal: 2012-03-07
- Причина за премахване:
|
Гост |
#112012-03-08 04:53 Психотерапевти са необходими за всички нива в обществото ни . |
|
| |
|
Гост |
#122012-03-08 08:36Смешно и унизително е в момента положението на психотерапевтите в България, които са принудени да работят като търговци. Закон за психотерапията е повече от необходим... нали уж искаме да сме европейци! |
|
| |
|
Гост |
#13 Re:2012-03-08 15:05Много точно мнение! Законовата уредба може да бъде гарант срещу псевдонауката. |
|
| |
|
АРРИЕЛЛ Гост |
#142012-03-08 15:22На първо място ми е необясним абсурда да се дава първостепенно значение на психиатрите, а психолозите да се изтикват не на втори, а изобщо на заден план! Поне в моят град е така! |
|
| |
|
Гост |
#152012-03-08 15:37Крайно време е да има установени рамки, норми и правила относно това кой какво върши и кой на база каква калификация го прави. Психотерапъвтът не е задължително да бъде психиатър, дори напротив |
|
| |
|
Гост |
#16 Re:2012-03-08 15:39Такава е съдбата на психолози и терапевти тук. През нарцистичното психиатри и други кадри... за обели пространството, на хората проблемите си остават висящи във въздуха, да живее фармацевтичната индустрия и купоните, организирани с парите на пациентите |
|
| |
|
Гост |
#172012-03-08 15:48Както всяка развита страна, следва и ние да имаме подобен закон. |
|
| |
|
Гост |
#182012-03-08 18:08Нека се даде път на психоанализата, стига глупави порядки! |
|
| |
|
Гост |
#192012-03-09 13:230 |
|
| |
|
Гост |
#202012-03-09 15:19Подобен закон безспорно е необходим и не виждам този факт да има нужда от допълнителна аргументация. В момента има хора, които практикуват тази професия и е нормално да си зададем въпроса според правилата на кой нормативен документ става това. Може би, единствено според законите на т.нар. пазарна икономика. |
|
| |
|
Гост |
#212012-03-09 15:42Психотерапията трябва да бъде отделна професия! |
|
| |
|
Гост |
#222012-03-09 15:50В България няма яснота какво е ПСИХО ТЕРАПЕВТ и какво е ПСИХИАТЪР. Много хора ми споделят на пр. "Аз да не съм луд, че да ходя при психолог". Задължително трябва да има закон и яснота за дейността на психо терапевта! |
|
| |
|
Гост |
#232012-03-09 15:55Аз съм много за въвеждането на такъв закон.Трябва по някакъв начин да се регламентира законо работата на психотерапевтите в България.Трябва да осъзнавем че както се грижим здравето така трябва и да се грижим за психичното си здраве. |
|
| |
|
Гост |
#242012-03-09 20:14Няма нужда от коментар. Българите както всички други народи заслужават обслужване, което отговаря на тяхните данъци. Утвърждаването на професия психотерапевт ще помогне на много сънародници да се почувстват по-добре. |
|
| |
|
Гост |
#252012-03-09 20:19Задължително трябва да се случи! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.