ВСИЧКИ ДЕЦА В БЪЛГАРИЯ - ГОТОВИ ЗА УЧИЛИЩЕ!
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ВСИЧКИ ДЕЦА В БЪЛГАРИЯ - ГОТОВИ ЗА УЧИЛИЩЕ!
|
Гост |
#12015-07-04 14:47Исканията, представени в петицията са напълно постижими и крайно необходими! Както каза нашата почетна съгражданка - писателката Неда Антонова: "Детските градини са мястото, в което децата намират "своето общество", в което могат да се самоопознаят, да се съпоставят, да получат самочувствие и уважение" |
|
| |
|
Гост |
#22015-07-04 16:31Работя в социалната сфера и ежедневно се сблъсквам с тези и други подобни проблеми касаещи децата. Например: децата които трябва да спазват диети заради заболявания не могат да посещават детски градини, да ходят на лагери, екскурзии. /безглутенова храна..../. |
|
| |
|
Гост |
#32015-07-05 04:24Всички осъзнати хора в България знаят, че имам много работа както с децата, така и с възрастните, но от децата е нужно да се започне, защото те се предполага, че ще бъдат по-дълго на тази Земя и промяната ще дойде от тях. Нека направим всичко възможно да живеят от малки в условия, които ще ги подкрепят в живота, а не като пораснат да тръгнат по терапевти и семинари, с които превъзмогват и лекуват травми и наложени стереотипи от детството си! |
|
| |
|
Гост |
#42015-07-05 05:06Участвайки в проект на Отворено общество " Готови за училище" видях необходимостта за обхващане на всички деца в детски градини. |
|
| |
|
Гост |
#52015-07-07 08:47Директор съм на детска градина в малко населено място - с. Раковски, обл. Разград. Всички проблеми описани в петицията са ми добре известни и създават затруднения в нашата работа с родителите - предимно малограмотни, социално слаби роми. Затова и подписах петицията! УСПЕХ!!! |
|
| |
|
Гост |
#62015-07-07 09:30да се включат по вече деца |
|
| |
|
Гост |
#72015-07-07 12:25Всичко, което ще улесни детето и родителя, ще направи средата на децата достъпна и позитивна, ще може да спомогне те да израстнат в едно толерантно, спазващо законите, интелигентно и благородно общество, е в най- висша степен смислено! Подкрепям всички смислени и полезни инициативи! |
|
| |
|
детска учителка |
#82015-07-08 13:17Не съм съгласна с 1-вото изискване.Не може да се залага законово облекчен режим на обр. среда.Представяте ли си какво ще стане навсякъде с ДГ ??? - То и сега ни тъпчат с 30 и повече деца в група при лимит 22. И какви ще са тези доставчици на обр. услуги в ДГ? |
|
| |
|
Гост |
#92015-12-12 18:38Защото е справедлива и социално ангажирана спрямо децата на България, а те са нашето бъдеще! |
|
| |
|
Гост |
#102015-12-16 18:12Работя в сферата на предучилищното възпитание. Проблемите са ви познати до болка. |
|
| |
|
Гост |
#112016-03-09 12:47Съгласна съм със всички точки от подготвената петиция |
|
| |
|
Гост |
#122016-03-21 12:49Работя в сферата на предучилищното възпитание и съм съгласна с всички точки от подготвената петиция.Исканията, представени в петицията са напълно постижими и крайно необходими! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.