Петиция за разпускане на ДПС като незаконно регистрирана партия
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция за разпускане на ДПС като незаконно регистрирана партия
![]() Anonymous |
#12013-08-02 08:08DPS OUT !!!!!!!!!!! |
|
| |
|
м |
#22013-08-02 08:28ДПС - мафиоти, изнудвачи |
|
| |
|
Гост |
#32013-08-02 08:29по никакъв начин не желая турско-етническа,незаконна,противоконституционна,нелигитимна партия да кове законите на една демократична европейска страна...и на всичко отгоре да ги издържам,за да ме крадат ...ТАЗИ ПАРОДИЯ Е ПРОТИВ МОИТЕ РАЗБИРАНИЯ И МОИТЕ ИНТЕРЕСИ!!! |
|
| |
|
Гост |
#42013-08-02 08:54ДПС не защитава интересите на гражданите на България, а предава интересите на етническите турци. |
|
| |
|
Гост |
#52013-08-02 13:44no koment |
|
| |
|
Гост |
#62013-08-02 13:44no koment |
|
| |
|
ian4ev |
#72013-08-02 13:45no koment |
|
| |
|
Гост |
#82013-08-02 14:39Време е най-после да стъпим здраво върху гарантираните ни законови принципи на Българската Конституция!Смело и напред! |
|
| |
|
Гост |
#92013-08-02 16:14Задължителна забрана на ДПС и БСП! |
|
| |
|
Гост |
#102013-08-02 17:10Петиция за разпускане на ДПС като незаконно регистрирана партия!!ДА!! |
|
| |
|
Гост |
#112013-08-02 17:16конституцията трябва да се спазва |
|
| |
|
Гост |
#122013-08-02 18:24България над всичко |
|
| |
|
аврил |
#13 ДПС аут2013-08-02 18:29До някаква степен сте прави. Проблемът е, че няма доказателства, че ДПС е етническа партия. Да, това е обществено известен факт и сам по себе си не е толкова лошо да има такава партия. Проблемът е, че използват разни неуки хора и всяват страх в тях, а в българите етническа омраза. Друг проблем е, че много от българите не ходят да гласуват или ако идат, то е за да изберат поредния престъпник .... имах в предвид месия. Друг проблем е, че години наред имаше партия "Евророма", но никой не се сети да сезира КС за нея...ДПС наистина не са почтена политическа формация, но напоследък май изобщо няма такива |
|
| |
|
Гост |
#142013-08-02 18:36Кур за ДПС ! |
|
| |
|
Мразя цигани |
#15 АНТИ ДПС2013-08-02 18:39Кур за дпс и турците |
|
| |
|
Гост |
#16 Re: Цска софия!!!2013-08-02 18:40 |
|
| |
|
Гост |
#172013-08-02 18:56PEDERASIIII VUN! |
|
| |
|
ГОСТ |
#18 Re: ДПС аут2013-08-02 19:40БЪДЕТЕ СПОКОЙНИ ИМА ДОКАЗАТЕЛСТВА !!! |
|
| |
|
Гост |
#192013-08-02 20:08Мисля че е закъсняла !! |
|
| |
|
Гост |
#202013-08-02 20:20НЕ НА ДПС !!! ТЕЗИ ДА СИ ХОДЯТ В ТУРЦИЯ !!! |
|
| |
|
митко9 |
#21 Сами сме си виновни.2013-08-02 20:20Когато гласуват 700 000 турци и само около 2 милиона българи , а около 3 милиона българи не гласуват, какво се очаква? Повече от ДПС в парламента, трябва всичките българи да гласуват, ако не искат турци да ни управляват, срамота е цигани депутати! |
|
| |
|
Гост |
#222013-08-02 21:18Недопустимо е в демократично Общество да съществуват партии изградени и регистрирани като етнически и расистки,чиито лидери открито говорят на турски език пред своите избиратели,нарушавайки законите на България |
|
| |
|
Гост |
#232013-08-02 22:05СЪГЛАСЕН СЪМ ДА БЪДЕ РАЗПУСНАТА |
|
| |
|
Гост |
#242013-08-02 22:07ДА |
|
| |
|
Гост |
#252013-08-02 22:08Тази партия е срам за България !!! Трябва веднага да преустанови дейност, да бъде разследвана и членове, които действат противно на законите на страната да бъдат вкарани в затвор ! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.
