Заедно да създадем спасителен център за диви животни в София
Заедно да създадем спасителен център за диви животни в София / Съобщения / Заедно да създадем спасителен център за диви животни в София / Коментари
|
Гост |
#12014-08-19 19:10Успех, успех, успех !!! |
|
| |
|
Гост |
#22014-08-19 19:18Вече я споделих и се надявам приятели да се присъединят. Това е истински важно! |
|
| |
|
V. |
#32014-08-19 20:26Стискам палци ! |
|
| |
|
Гост |
#42014-08-19 20:27Споделено! :) Дано успеем! |
|
| |
|
Гост |
#52014-08-20 05:51Разбира се,че ще помогнем и съм сигурна,че има още много хора,които с радост биха сложили подписа си в името на защитата на всяко едно животинче!Браво за упоритостта. |
|
| |
|
Гост |
#62014-08-20 07:06Убеден съм ,че петицията ще има успех,Грижата за животните е и грижа за самите нас ,защото без запазване на равновесието в природата няма да има живот и за хората. Желая Ви успех в защитата на правата на животните, в опазване на околната среда, природните ресурси и биологичното разнообразие, |
|
| |
|
Гост |
#72014-08-20 07:47Поздравления за инициативата , страхотни сте :) |
|
| |
|
Гост |
#82014-08-20 09:27Ще помагаме с каквото можем :) Успех :) |
|
| |
|
07 |
#92014-08-20 10:17Ув. г-(жо,це) Консулова, Аз ще осигуря още 5-6 гласа. Но искам да Ви предупредя : ...Пътят към ада е постлан с добри намерения.. Да, да чувам вече възраженията: ..Ама ние, не може да бъде, ние сме почтени хора и прочия бля-бля.. За да не бъда голословен, ето Ви пример с АРС (Енимал Рескю София). Подкрепихме ги със средства, полезни вещи, разхождане на кучета и др. Големи приказки в началото. Обещания. И..откак се преместиха във Фермата никаква дейност. Кучетата са на брой 500 и нито едно ново куче не е прието във фермата от НГ. Окопават се като че ли идва война. Страхувам се, че и при Вас може да се стигне до подобно положение. Дано се окажа лош пророк, но зная къде живея и как всичко хубаво у нас се изкористява и изменя на лошо. 07 Още съм бесен заради смъртта на невинното тигърче Алонсо. |
|
| |
|
Гост |
#102014-08-20 13:19 Убедена съм, че този център ще го има. Успех! |
|
| |
|
mima |
#112014-08-20 13:21Помагаме, и ще помагаме! |
|
| |
|
Гост |
#122014-08-20 16:38Zdraveite-blagodarq-kak da go pratq na priteli ottuka??Na Fb prieteli naprimer??? |
|
| |
|
Гост |
#132014-08-21 09:57Успех!Споделям я! |
|
| |
|
Гост |
#142014-08-21 16:48МОЖЕМ И ОЩЕ КАК !УСПЕХ |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.