ЗА ЗАПАЗВАНЕТО НА АНСАМБЪЛ ЗА НАРОДНИ ПЕСНИ И ТАНЦИ СЛИВЕН
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ЗА ЗАПАЗВАНЕТО НА АНСАМБЪЛ ЗА НАРОДНИ ПЕСНИ И ТАНЦИ СЛИВЕН
|
Гост |
#12016-08-26 04:05Културата и традициите са нашето богатство никой няма право да го отнема ... |
|
| |
|
Гост |
#22016-08-26 06:59С грижа за съхранение и осъзнаване на традициите и Българското |
|
| |
|
Гост |
#3 Мили колеги,желая ви успех в тази трудна борба с хора които искат само пари и нямат никаква култура.2016-08-26 07:15 |
|
| |
|
Гост |
#4 Re: Мили колеги,желая ви успех в тази трудна борба с хора които искат само пари и нямат никаква култ2016-08-26 08:14 |
|
| |
|
Гост |
#52016-08-26 11:45Да се запази и съхрани българския фолклор в гр.Сливен |
|
| |
|
Гост |
#62016-08-26 12:22Защото, няма нужда малкото съхранено през годините в нашия град да бъде унищожено. Културата и образованието са пътя напред. Кмете, вразуми се и изгони лентяите от общината, ако искаш много да ограничиш разходите. Нека ансамбълът и оркестърът ни прославят, та то дори и циганска сватба без музика няма... |
|
| |
|
Гост |
#72016-08-26 12:45Защото съм възмутена от унищожителна та политика спрямо изкуството в България! :( |
|
| |
|
Гост |
#82016-08-26 13:46Защото държавата се нуждае от култура. Защото държавата изпитва остра нужда от българщина и родолюбие ! А един ансамбъл за народни песни и танции е точно това. |
|
| |
|
Гост |
#92016-08-26 14:26Подписах тази петиция,защото съм теърдо против унищожаането на българската култура от това правителство и от този министър!Оставка,ако продължават така ! |
|
| |
|
Гост |
#102016-08-26 19:33Общините трябва да съхранят Българщината чрез такива ансамбли. Това е голямо богатство за страната ни. |
|
| |
|
Гост |
#112016-08-26 21:37Канете всички приятели |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2016-08-27 00:08- Date of removal: 2016-08-27
- Причина за премахване:
|
Гост |
#132016-08-27 00:50Как така общинарите си представят да съкратят половината членове на ансамбъла, че това да не са чиновници зад бюро с индивидуални задачи? Те разбират ли значението на думата "ансамбъл"? Те изобщо имат ли понятие от изкуство и фолклор как се твори и как се изпълнява? Пълно безхаберие! Да си съкратят 50 и повече процента от тяхната администрация. |
|
| |
|
Гост |
#142016-08-27 06:32Защото обичам България и всичко българско,в частност българския фолклор. Ансамбъл за народни песни и танци Сливен съхранява българския дух и традиция .Присъствала съм на техни концерти.Великолепни са! |
|
| |
|
Гост |
#152016-08-27 12:44Силно се надявам да успеем да спасим нашия ансамбъл. Иначе сме загубени и какви ли отговори ще даваме на нашите деца и внуци, защо сме го допуснали!? В града, известен със своите революционери и възрожденци! Ще е срам! Срам! |
|
| |
|
Гост |
#162016-08-27 17:05Този е по-голям боклук и от Лечков като кмет! |
|
| |
|
Гост |
#172016-08-27 18:32Нека да запазим ансамблите където те все още съществуват... |
|
| |
|
Гост |
#182016-08-27 18:33Задължително запазете своя ансамбъл! Не разбирате какво ще загубите! И никога няма да го направите отново, защото сте некомпетентни! Те ли Ви пречат финансово? Я си помислете пак преди да посегнете! |
|
| |
|
Гост |
#192016-08-27 21:21За подкрепа на ансамбъла не искам да се съкращават хора !!!! |
|
| |
|
Гост |
#202016-08-27 21:34Фолклора е нашият корен. В него има закодирани много послания. Съвсем накратко бих добавил - хармонизиране на човека с космоса. Отиде ли си фолкора ще си отиде и България. Нима ще го допуснем ? |
|
| |
|
Гост |
#212016-08-28 08:13Има една народна мъдрост: Прост народ - слаба държава. Управляващите в Сливен явно са я забравили. |
|
| |
|
Гост |
#222016-08-28 09:51КОГАТО СЕ КРАДЕ, НАРОДА ТРЯБВА ДА ГИ РАЗБЕРЕ. Питам кмета Радев как навремето баща му обикаляше с тези два състава цял свят и тогава баща не си плащаше, а сега иска да ги унищожи. |
|
| |
|
Гост |
#232016-08-28 16:00Запазете Фолклора! Той е история която е описана и представена в песни,обичаи и танци! Затриете ли го затривате Българското! |
|
| |
|
Гост |
#242016-08-28 17:31Искам да се запази Ансамбъла! |
|
| |
|
Гост |
#252016-08-28 19:21Трябва да се запази Българщината в България ! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.