Искам да гласувам! Срещу недопустимите изменения на Изборния кодекс
Искам да гласувам! Срещу недопустимите изменения на Изборния кодекс / Съобщения / Моля проверете дали сте потвърдили подписите си :-) / Коментари
|
Гост |
#1 Валидни подписи2016-04-25 19:53Един бърз въпрос. Може ли да се подписват хора живеещи само в България? |
|
| |
|
Гост |
#22016-04-25 20:28Добре че ве има от Лондон |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2016-04-25 20:37- Date of removal: 2016-04-25
- Причина за премахване:
|
Гост |
#42016-04-25 20:38Направих го веднага след подписване на петицията. |
|
| |
|
Гост |
#52016-04-25 20:38Кой е имейла, на който трябва да потвърдим? Още първият имейл, който получих, след като дадох името си, ме препрати към линк, за да потвърдя подписа си. Защо е нужно още едно потвърждаване? Благодаря |
|
| |
|
Гост |
#62016-04-25 20:55Разбира се, нали такъв е алгоритъма на повечето петиции? :) Необходимостта от потвърждаване на подписа се променя от настройките, но в 95% от случаите промени няма. Лично аз, когато правя петиции, променям и настройките им, защото доста хора не обръщат внимание на тази подробност и на практика подписът им е невалиден. :( Успех! |
|
| |
|
Гост |
#72016-04-25 21:50Всичко е потвърдено :) Поздрави |
|
| |
|
Галя |
#8 Re: Валидни подписи2016-04-25 21:53 |
|
| |
|
Гост |
#92016-04-25 22:06Здравейте, Сторих го още вчера! |
|
| |
|
Гост |
#102016-04-26 05:49Прекрасна петиция с уважение https://www.facebook.com/Dantesmagician |
|
| |
|
Гост |
#112016-04-26 07:22Мисля, че гласуването трябва да е мое право, а не - задължение. Боя се, че в тази объркана държава ходенето под строй до урните ще изиграе лоша шега на добрите промени, които е нужно да се случат. Ще ми се възможността за гласуване в чужбина да е тъй-удобна, както комфорта, създаван в съседна Турция за т.н. ни братя и сестри, които не са наясно какви вреди нанасят на истинските си роднини и колко лесно е да бъдат използвани за едни или други интереси. |
|
| |
|
Гост |
#122016-04-26 10:37Всички имаме еднакво право на глас независимо къде живеем. Незаконно и недемократично е да се отнема това право!! |
|
| |
|
Гост |
#132016-04-26 18:09I az iskam da glasuvam! Liliana Boneva, San Francisco CA |
|
| |
|
Гост |
#142016-04-28 05:33Потвърдих го преди малко. Благодаря Ви! |
|
| |
|
Stephan |
#152016-09-17 06:11Здравейте
В горното съобщение има няколко неточности 1. автоматични секции ЩЕ ИMА. Във всички ДКП секции се отриват автоматично без подаване на заявления. Впрочем, вече ЦИК прие решение и публикува списъка им. https://www.cik.bg/bg/decisions/3522/2016-09-16
2. НЕ е задължително попълването на пощенски код когато се посочва местоположението на желаната секция (виж протоколно решение на ЦИК прието на заедение на 14.09 - ако имате съмнение, изгледайте целия видео запис). Впрочем, в електронната форма за поадаване на заявление няма предвидено място за посочване на пощенски код. Mоже да се убедите и сами https://www.cik.bg/bg/pvr2016/foreign/submit
3. Следното : "Заявлението за гласуване зад граница ви изключва от списъка по постоянен адрес в България за тези избори " е абсолютно вярно, но непълно. Трябва да се добави по-важното - каква е последицата : Подаването на заявление за гласуване в чужбина Ви вкарва в забранителния списък в страната ! Т.е. ако се явите в секцията Ви по постоянен адрес в България, ще Ви бъде отказано да гласувате ! В този смисъл, по никакъв начин не подавайте заявления от името на близки и познати живеещи в България за да си помогнете за събирането на 60-те заявления - те няма да могат да гласуват , нито да участват в националния референдум !!!
Стефан Mанов |
|
| |
|
Гост |
#162016-09-18 17:14Борис Андреев |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.