Искам да гласувам! Срещу недопустимите изменения на Изборния кодекс
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Искам да гласувам! Срещу недопустимите изменения на Изборния кодекс
|
Гост |
#12016-04-23 13:41Протестирам срещу "законното" затриване на България! Протестирам срещу нарушаване правата на българите в чужбина! Срещу противоконституционните врътки на властимащите, за да не си промени статуквото! ПОДПИСВАЙТЕ! |
|
| |
|
Гост |
#22016-04-23 13:49Всеки, който се чувства българин, е такъв във всяка точка на земното кълбо. За безродниците география няма. |
|
| |
|
Гост |
#32016-04-23 14:13Защото законът ме лишава от конституционни права! |
|
| |
|
Гост |
#42016-04-23 14:52Безобразие! Вместо политиците в Родината да измислят как да върнат българите в България, те гледат само как да ги отсвирят още повече! |
|
| |
|
Гост |
#52016-04-23 14:53Мила РОДИНО!!!! |
|
| |
|
#КОЙ |
#62016-04-23 14:55#КОЙ отново в действие. |
|
| |
|
Лукчо |
#72016-04-23 15:10Защото искам всички истински Българи извън България да имат право на глас и защото тези Българи милеят за България! |
|
| |
|
Гост |
#82016-04-23 15:12Zashtoto ne sam saglasna s ogranicheniata, koito ni nalagat deputatite. Nie sashto sme balgari i mileem za nashata strana. Nie sashto iskame da uchastvame v izborite |
|
| |
|
Гост |
#92016-04-23 15:18Подписах тази петиция, защото имам мозък! |
|
| |
|
Гост |
#102016-04-23 15:23Аз съм българка и желая да имам право на глас. След като спазвам законите в България и съм редовен данакоплатец имам право на глас. |
|
| |
|
Гост |
#112016-04-23 15:35Защото всеки един Българин трябва да има право на глас и възможност да упражни това право. |
|
| |
|
Гост |
#122016-04-23 15:35Безобразията трабва един ден да приключат! |
|
| |
|
Гост |
#132016-04-23 15:39Пеевски замина, дя живее боко! |
|
| |
|
прогледнала |
#142016-04-23 15:41Защото управляващите нарушават конституционните ни права! |
|
| |
|
Гост |
#152016-04-23 15:47Неморално е, да ме лишават от правото ми да гласувам! След като плащам данъците си в България! След като вече 15 години плащам сгради инсталации, дялово разпределение и т. н. без да живея в България, и съм БЪЛГАРСКА ГРАЖДАНКА, НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА МЕ ЛИШАВА ОТ ПРАВОТО МИ ДА ГЛАСУВАМ!!! |
|
| |
|
Гост |
#162016-04-23 15:50Е това е поредното безобразие! ОСТАВКА на това правителство, разпускане на Парламента, избори!!! На които ние, дето издържаме издъхнала икономика и плащаме луксозните имоти на крадците, ПАК ЩЕ ГЛАСУВАМЕ! |
|
| |
|
Гост |
#172016-04-23 15:54За да гласуват всички българи по света |
|
| |
|
Lolita Nikolova |
#18 Аз съм българка и искам да гласувам2016-04-23 15:56Аз съм българка и искам да гласувам. Като много икономически имигранти, аз чакам да се върна с нетърпение след пенсионирането ми у нас и гласуването е начин да изразя моята отговорност към съдбата на България. Аз не съм избягала в друга държава, а САЩ ми предложи отлични възможности за развитие и преди всичко да имам възможност да се грижа за семейството ми в България - моите родители и брат ми, които без моята помощ не биха могли да живеят. |
|
| |
|
vang |
#192016-04-23 16:14Защото всеки българин има право на глас, независимо в коя точка на света се намира! |
|
| |
|
Мавров |
#202016-04-23 16:24Защото съм българин и всичко българско не ми е чуждо и не искам да бъда отписан като мъртва душа. От 1993 година живея и работя в САЩ, не съм родоотстъпник, жиеея с очакване животът в България да нормализира, да има закони валидни за всички и никой да не е недосегаем. Да има здравеопазване и грижа за възрастните и тогава ще се върна да живея в България. |
|
| |
|
Philipo66 |
#212016-04-23 16:31Подписах тази петиция,понеже не искам кретените в Народното Събрание да продължават да решават нашите съдбини без ни най-малко да се съобразяват с нас.Предлагам организиране на нова петиция,с която да искаме включването в избирателния закон контролиращ елемент- "ОТЗОВАВАНЕ" на депутати |
|
| |
|
Гост |
#222016-04-23 16:31Поредната наглост. |
|
| |
|
Гост |
#242016-04-23 16:52За да запазя възможносттс си да гласувам в секции на място и демократичните су права! |
|
| |
|
Гост |
#252016-04-23 16:54Подписах петицията, защото новите изборни правила са несправедливи към българите в чужбина и реално не осигуряват правото им на гласуване. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.