ПОДОБРЯВАНЕ ДОСТЪПА ДО ЛЕЧЕНИЕ И РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА ХОРАТА С РЕВМАТИЧНИ И МУСКУЛНОСКЕЛЕТНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ


Гост

#1

2014-06-01 20:41

Всички хора имат права,само в Б-я не е така.Нали сме пълноправни членове на Европейския съюз,а трябва да се борим за това.Всички се разболяваме,и на вас може да се случи,никой не е застрахован.Бъдете съпричастни.

Гост

#2

2014-06-03 05:45

ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ДОСТОЕН ЖИВОТ !ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА ПЕТИЦИЯТА !НЯМА НИЩО ПО ЦЕННО ОТ ЗДРАВЕТО !
болка

#3 РЕВМАТИЧНИ И МУСКУЛНОСКЕЛЕТНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ

2014-06-03 21:38

Няма нищо по страшно от мисълта,че трябва да свикнеш да живееш с болката.Да осъзнаеш,че никой не разбира ужаса който мъчително убива душата ти години наред и да нямаш възможност да спреш този ужас.Срам за българската здравна система.Медицината съществува защото съществуват болести и защото има болни.Основна дума болка.Подписах петицията защото душата умира,но надеждата последна.Надявам се,че все някога здравната каса ще даде възможност на хората с нашите банални болести да си върнат радостта и да заживеят не с девиза ,,ден без болка",а с нов девиз,,живот без болка".Гледам Animal planet и за съжаление разбирам,че някой животни имат повече късмет от мен.

Гост

#4

2014-06-04 17:11

От 2007 г. съм с ревматоиден атрит. Опитвала съм всички възможни лечения без никакво подобрение и страхотни страдания. Благодарение на плащанията от здравната каса и фармацевтичните компании, от 3 години използвам биологично-активни лекарства и се почуствувах ЧОВЕК. Като цяло се подобри качеството ми на живот. Моля се и разчитам на тази петиция, да се продължи досегашното безплатно за пациента (100 %) финансиране на биологично-активните лекарства за ревматичните заболявания, както е в останалите страни от Европейския съюз. Сърдечни благодарности за създателите на петицията и лично на г-жа Ботева - ГОСПОД ДА ВИ БЛАГОСЛОВИ и дано държавните институции се съобразят с тази петиция! Не се ли осигури финансирането на биологично-активните лекарста боледуващите сме обречени!
Боряна Ботева

#5 Re:

2014-06-04 20:08

#4: -

Благодаря за думите!Благодаря за подкрепата!Със сигурност заедно ще се справим:)

Лати 58

#6 Добър стандарт на живот!

2014-06-05 07:25

Сърдечно благодаря на инициаторите и организаторите!Борянка да е все така активна и да ни помага!

Гост

#7

2014-06-06 20:01

Съгласна съм със заявката на хората с ревматични заболявания. Предложените реформи са необходими.

Гост

#8

2014-06-06 20:24

ПОДКРЕПЯМ ИДЕЯТА ДА БЪДЕ ПОДОБРЕН ДОСТЪПА ЗА ЛЕЧЕНИЕ И РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА РЕВМАТИЧНО БОЛНИ ХОРА

Гост

#9

2014-06-08 16:18

трябва здравната каса да осигурява 12 месеца биологично лечение, а не само 6 месеца

Гост

#10

2014-06-09 21:39

нямам коментар , страшно е , и това може да го кажат само хора, който живеят с тази болка