ОСТАВКА на Правителството, разпускане на НС и нови избори!


Гост

#26

2013-07-30 07:47

Защото наближава дванадесетият им час за престъпната
им власт Свинаро фараоните и анадолците ще трябва да си понесат отговорността

Гост

#27

2013-07-31 15:27

Приоритетно искане на протестите следва да е Закон за лустрацията. За целта е необходимо разработването на сайт с подписка за лустрация на бившите служители на ДС от държавни органи и ведомства, комисии и служби. На доносниците доказани от Комисията по досиетата - също, на лицата в управлението на БКП, ДКМС, МВР и т.н. Доносниците сами ще предоставят подробности и секретна информация за сайта, защото само на това са научени - не да мислят, а безприкословно да изпълняват разпоредбите на себеподобните си!!!

Гост

#28

2013-08-03 08:11

Нали подписвахме такава петиция и то с хиляди подписа и какво от това?

Гост

#29

2013-08-03 09:41

Каквото имаше да се напише, то се написа!Каквото имаше да се каже, каза се! От хиляди български интелектуалци, само дето го няма дядо Вазов да опише подготовката на Априлското въстание...Живея с надеждата, че в периода септември-октомври БСП и ДПС ще си отидат завинаги.Силно се надявам и Атака повече да не предивава в Народното събрание.

Гост

#30

2013-08-22 12:45

Protiv Oresharski sam zashtoto ne toi upravliava pravitelstvoto i darjavata a , Stanishev i Mestan koito mu diktuvat kakvo i kak da pravi !!!

Гост

#31

2013-08-27 07:41

ПОДКРЕПЯМ ПЕТИЦИЯТА, но бих искала да разбера, коя е помещаващата се пред парламента, в дясно от паметника в палатки ГК "РАВНИ ПРЕД ЗАКОНА", с представител Светослав Николов, е-mail oktagon127@gmail.com Изглеждат ми доста съмнителни, просто не знаем какво да мислим за техните парцаливи тетрадки с подписи. най-лошото е, че се подписахме още в началото, без да подозираме, кой се крие евентуално зад тях. Сега ще ходим да си анулираме подписите, ако е възможно. Ще съм благодарна да получа на мейла си информация за тях,ако резполагате с такава. Успех!
Надежда

#32 Подписката на палатките пред Парламента от ГК"Равни пред закона"

2013-08-27 07:43

Бих искала да разбера, коя е помещаващата се пред парламента, в дясно от паметника в палатки ГК "РАВНИ ПРЕД ЗАКОНА", с представител Светослав Николов, е-mail oktagon127@gmail.com Изглеждат ми доста съмнителни, просто не знаем какво да мислим за техните парцаливи тетрадки с подписи. най-лошото е, че се подписахме още в началото, без да подозираме, кой се крие евентуално зад тях. Сега ще ходим да си анулираме подписите, ако е възможно. Ще съм благодарна да получа на мейла си информация за тях,ако резполагате с такава.

Гост

#33

2016-08-14 20:03

kraino vreme e GERB da napysnat narodnoto sabranie te sa neadikvatni v misli i deistviq nachionalni predateli v parlamenta shte sedqt SRAM

Гост

#34

2016-08-15 14:04

Абсолщтна ОСТАВКА на престъпниците и смъртно наказание за унищожаване на България и Българите и нека БОГ ги накаже и по-скоро - децата им ще им берат грешките..горките деца:(