Формула 1 без Момчил Манчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Формула 1 без Момчил Манчев

Chelsea Grin

#1 Формула1 без Момчил Манчев

2013-06-10 07:16

Аз мисля,че тази петиция няма да има успех кои го интерисува какво става в този сайт ф1 нет? а?
То дам даже и e незаконо пиратски с някакви хипер линкове !! е пуснат сигнала?!!! Излагате с тази петиция това коeто искате няма да стане !! НЯМА ДА ИМА УСПЕХ !1 20% съм сигурен !!!!! Не си губете времето !!! 1


Гост

#2

2013-06-29 11:50

Просто без коментар,той е излишен човека трябва да напусне мястото на водещ!

Гост

#3

2013-09-20 19:02

nai vece ne haresvam komentatori koito iavno pokazvat slabosta si kam piloti ili timove ,pri tova s ne tocna informazia a imenno kakto mu haresva na nego. pozdravi........

Гост

#4

2013-09-20 19:08

ima mnogo pricini marzi me da izbroia ne go haresvam tozi tip ne e za tova predavane
Манол

#5

2013-09-22 08:24

Това оня от рекламата с автомобилния състезател Георги Танев ли е?(Петрол Блуфорс газ)

Гост

#6

2013-11-23 20:46

Напълно съм съгласен с писаното относно коментарите на Манчев за Формула 1-той наистина е отвратителен и непоносим,досаден,неадекватен,стигнах дотам да гледам състезанията от Формула 1 без звук!!!
Фен на Момчил Манчев

#7

2015-03-11 13:22

Хора, не е зле да се научите първо на книжовен български език преди да критикувате.

До момента не видях нито един точен аргумент защо! Споменават се някакви неща във въздуха и как бил изразявал симпатии към дадени отбори и пилоти. Хайде като сте толкова отворени да ми дадете име на журналист - коментатор, който не е изразявал симпатиите си към отбор, личност или там, каквото и да е в различните спортове...


Гост

#8

2016-04-02 14:41

всичко написано в нея е изчерпателно,но смятам,че прекалено меко и дипломатично се е изразил автора....наистина е мъка,да се гледа уйкенда на формулата,кокато това лице е коментатор

Гост

#9

2016-10-23 09:19

Защото не одобрявам коментарите му, изказа му, това че преди всяко ново изречение мляска (което ми е изключително отвратително), това че като че ли е на състезание по скоростно говорене и още какво ли не
44

#10

2018-06-08 19:23

А бе, ами тоя Траян, или пък Иван, да не би да са много добри? И те са пристрастни, и те правят обидни квалификации! 

44

#11 Re:

2018-06-08 19:28

#7: Фен на Момчил Манчев -  

Няма кой да ти отговори! Защото са невежи и не разбират терминологията, с която борави Момчил! Единственото радостно е, че тези палячовци нямат никакъв шанс, да осъществят налудничавата си идея! Аз, даже съжалявам, че Момчил не е коментатор на всяко състезание, както беше преди!

Фен на фена на Момчил Манчев

#12 Re: Re:

2022-10-30 07:45

#11: 44 - Re:  

 Ооо, да! Терминологията Му! Особено що се онася до "задната ос",  или до "технологични течности", или до "хибридната батерия", или до още стотина глупости, които ръси по време на предаването. Ма щом те кефи - слушай си го.