Формула 1 без Момчил Манчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Формула 1 без Момчил Манчев

Chelsea Grin

#1 Формула1 без Момчил Манчев

2013-06-10 08:16

Аз мисля,че тази петиция няма да има успех кои го интерисува какво става в този сайт ф1 нет? а?
То дам даже и e незаконо пиратски с някакви хипер линкове !! е пуснат сигнала?!!! Излагате с тази петиция това коeто искате няма да стане !! НЯМА ДА ИМА УСПЕХ !1 20% съм сигурен !!!!! Не си губете времето !!! 1

Гост

2013-06-29 12:50

Просто без коментар,той е излишен човека трябва да напусне мястото на водещ!

Гост

2013-09-20 20:02

nai vece ne haresvam komentatori koito iavno pokazvat slabosta si kam piloti ili timove ,pri tova s ne tocna informazia a imenno kakto mu haresva na nego. pozdravi........

Гост

2013-09-20 20:08

ima mnogo pricini marzi me da izbroia ne go haresvam tozi tip ne e za tova predavane
Манол

2013-09-22 09:24

Това оня от рекламата с автомобилния състезател Георги Танев ли е?(Петрол Блуфорс газ)

Гост

2013-11-23 21:46

Напълно съм съгласен с писаното относно коментарите на Манчев за Формула 1-той наистина е отвратителен и непоносим,досаден,неадекватен,стигнах дотам да гледам състезанията от Формула 1 без звук!!!
Фен на Момчил Манчев

2015-03-11 14:22

Хора, не е зле да се научите първо на книжовен български език преди да критикувате.

До момента не видях нито един точен аргумент защо! Споменават се някакви неща във въздуха и как бил изразявал симпатии към дадени отбори и пилоти. Хайде като сте толкова отворени да ми дадете име на журналист - коментатор, който не е изразявал симпатиите си към отбор, личност или там, каквото и да е в различните спортове...

Гост

2016-04-02 15:41

всичко написано в нея е изчерпателно,но смятам,че прекалено меко и дипломатично се е изразил автора....наистина е мъка,да се гледа уйкенда на формулата,кокато това лице е коментатор

Гост

2016-10-23 10:19

Защото не одобрявам коментарите му, изказа му, това че преди всяко ново изречение мляска (което ми е изключително отвратително), това че като че ли е на състезание по скоростно говорене и още какво ли не
44

2018-06-08 20:23

А бе, ами тоя Траян, или пък Иван, да не би да са много добри? И те са пристрастни, и те правят обидни квалификации! 

44

#11 Re:

2018-06-08 20:28

#7: Фен на Момчил Манчев -  

Няма кой да ти отговори! Защото са невежи и не разбират терминологията, с която борави Момчил! Единственото радостно е, че тези палячовци нямат никакъв шанс, да осъществят налудничавата си идея! Аз, даже съжалявам, че Момчил не е коментатор на всяко състезание, както беше преди!

Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...

Facebook