Доган вън от българския парламент

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Доган вън от българския парламент


Гост

#1

2012-11-05 13:50

Той не трябваше да влиза изобщо в парламента...

Гост

#2

2012-11-05 13:54

Доган да се забрани с държавен вестник!
галя

#3 доган и дпс

2012-11-05 15:32

Изобщо цялата партия няма място в парламента. Аз коментирах подробно и във фейсбук. И апропо, трябва да направим също петиция против строежа на АЕЦ от Турска страна, непосредственно до нашата граница и да я внесем в европейския парламент и турското правителство. Или която и да е институция, занимаваща се с подобни проблеми.
Станислав Стаменов

#4

2012-11-05 20:58

България на 3 морета !!!!
Белла

#5

2012-11-05 21:37

Доган показа истинското си лице!Той би подхождал за турски депутат -не искам той да участва в управлението на България!

Гост

#6

2012-11-05 22:15

Доган(Агент АНГЕЛОВ, СЕРГЕЙ , САВА или ПРОФЕСОРЪТ) - няма място не само в Парламента но и в България.
БЕЗ МИЛОСТ !!!

#7 Доган

2012-11-05 22:15

Сава или Мети Доганов или най-точно Доган агент на ДС отдавна трябваше да е вън от парламента .... Той още се опитва да реализира плана Баязид така че ВЪН !
Костов

#8 съмнение

2012-11-06 10:34

Дано има някаква полза от петицията, в което се съмнявам.
социолог

#9

2012-11-06 10:39

Доган от 3 години не се е появявал ни в парламента ни по медиите, и изведнъж излиза и коментира такава тема. Има нещо гнило в цялата работа. Политическите анализатори трябва да помислят върху това. Дали се опитва да запали етнически конфликт или да търси ефект с обратен знак като за разпределянето на баницата?
Трендафиловl

#10

2012-11-06 11:05

Според мен ДПС е антибългарска партия, за какви права и свободи се бори? Нали Българската конституция дава такива на всички Български граждани? Или те не се чустват Български граждани?
Или не зачитат Българските закони,и в двата случая
те нямат място в Българския парламент.Да се обяви ДПС извън закона!

Гост

#11

2012-11-06 11:05

TEZI BOKLUCI OTFAVNA NQMAT MQSTO V BG POLITIKA I BG PARLAMENT

Гост

#12 насам народни будители

2012-11-06 16:53

http://www.peticiq.com/zakonzazabranaprodajbatanabgzemqnachujdenci моля подпишете се ако одобрявате идеята

Гост

#13

2012-11-06 17:28

Доган работи против страната ни!!! Вън!
Христо

#14

2012-11-06 17:42

Това е моя коментар http://vbox7.com/play:28a3aad0 няма нужда друго да се казва

Гост

#15 Забрана на ДПС

2012-11-07 09:35

Не само че Доган трябва да напусне българския парламент, но и самото ДПС трябва да бъде забранено като етническа и противоконституционна партия. Призовавам да бъде направена подписка в този смисъл.
Крум Фильовски

#16 ! ! ! ! ! ! !

2012-11-07 10:40

ЗАЩО? доган е с главна буква ? България с малка!
Valentinova

#17 admins

2012-11-07 11:18

Горе в дясно - иконката за препратка през Gmaail, трябва да е линк към профил в Google + .
Deni

#18

2012-11-07 11:55

Не само Доган трябва да е вън от парламента, но и много други. Надявам се всеки българин да подпише тази петиция, и подписите върху петициите да са много повече от предвидените!
БЪЛГАРИН

#19 Доган вън от българския парламент

2012-11-07 12:09

Доган ВЪН от парламента и Отечество Велика България! Да му бъде поставен ултиматум - или в затвора за проповядване на етническо насилие, или в турция и да му бъдат иззети всички имоти на територията на нашето Отечество в полза на Великия Български народ!
Момчил

#20

2012-11-07 16:19

ДПС е етническа партия, създадена е с компромиси, противоконституционна е и отдавна трябваше да бъде забранена. Ахмед Доган непрекъснато си играе с българската история, предишните му намеци, вече са нагло заявени желания... Какво значи "общ прочит" на нашата, българска история? Ще "прочитаме" ли "общо" турското робство, хилядите избити и заклани, изнасилени жени и дадени курбан деца? А т.нар. "възродителен процес"? Ще има ли нов прочит и той - досега на него се гледаше с лошо око, може би е време да погледнат на него като на една инвестиция в бъдеще? Няма ли в правилника на НС точка, която регламентира случаите, в които един депутат трябва да бъде отстранен, завинаги, с еднопосочен билет, без право на завръщане? Впрочем, защо е охраняван Доган? И от кого го охраняват? От народната любов или от ония, които се заклеха, че ще му видят сметката? Ако направим "общ прочит" на понятието "депутат", може да се окаже, че Доган е такъв само на книга. Тогава не е ли редно сам да си плаща тази екстра "охраната"?
Котраг

#21 Re:

2012-11-07 20:20

#20: Момчил -

Бурни страсти кипят в настоящия форум явно. Всички отявлени патриоти тук искат главата на Доган и то на всяка цена. Няма да крия , че и на мен ще ми е приятно да я видя хвърлена на кучетата, но причината ще е съвсем различна! Нека се опитаме да погледнем на случващото се малко по обективно а не единствено чрез етническото противопоставяне. Вярно е , че няма истински българин на когото да са приятни изказванията на сокола. Но истинският въпрос е защо  той прави такива изказвания и каква е целта на този "театър"? Отговора е толкова прост, че съвсем скоро ще ни извади очите. Има ли в парламента или където и да е в тази "държава" дори един политик , или една каквато и да е персона ангажирана с управлението на страната ни която да не е продукт на комунистическата мафия която продължава да ни управлява сменяйки лицето си на всеки 4 години , но запазвайки гнилата си същност. Ако някой познава такъв човек нека ми съобщи името му и аз ще повярвам в бъдещето отново. Случващото се на политическата сцена е поредната маневра за насочване на общественото внимание далеч от действителните проблеми които съсипват живота и здравето на милиони българи и турци едновременно. Задавате ли си въпроса как е възможно толкова време никой политик , дори и Доган да не е осъден и да не е влязъл в затвора за каквото и да било. И този отговор е прост. ТЕ ВСИЧКИ СА ОТ ЕДНА ПАРТИЯ - ПАРТИЯТА МАЙКА. Боя се , че колкото и да ми е неприятно ще ми се наложи да кажа , че Каракачанов и Сидеров са в играта на равна гога д Доган и останалите.  Никой не прави мръсно  на "братята по оръжие" , в същност няма такъв начин дори и някой да поиска.Машината ще смачка "провинилия се".

И така, гледайте шоуто , гневете се на предателя Доган а останалите ги обичайте щото те са българи......евентуално.... Дали могат така да се нарекат хора които продават на дребно българския народ аз не знам.

един бъгарин


Гост

#22 за сирийските "бежанци"

2012-11-07 20:52

Защо ли точно сега реши да се изказва? Точно когато трябва да протестираме срещу сирийските "бежанци". И народа като гламав се втурна в тая посока и съвсем забрави какво ни чака на границата. И сирийските бежнци веднъж тук и добре подготвени, ще проведат същата тая война, която провеждаха в Сирия, само, че тоя път в България. Хора, излизайте на протести, оставете предизвикателството на Доган, което е напълно съгласувано с останалата банда политици. Всичко е прах в очите. Създавайте гражданско общество, ходете при депутатите и ги карайте да работят за нас. Изисквайте и контролирайте! България отдавна загина! Сега е последния етап - физичското ни ликвидирване. Ако досега дрямахте, поне сега се стреснете и защитете близките си.

Гост

#23

2012-11-08 10:09

Подкрепям тази петиция,но Доган вън от парламента не решава проблемите ни...Това е все едно да отрежеш нокътя на змея.
АЛЕКС

#24 БЪЛГАРИЯ

2012-11-08 16:47

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!!!!!

Гост

#25

2012-11-08 17:17

Турските управници вън от България!!!