Заедно срещу Радев и сие

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Заедно срещу Радев и сие


Гост

#26

2013-03-27 17:43

ЕДНА ЛИЧНОСТ СЛЕД КАТО СЕ Е ДОКАЗАЛА С РАБОТАТА СИ,ЧЕ НЕ Е СПОСОБЕН ДА Я ИЗПЪЛНЯВА КАКТО ТРЯБВА Т.Е Е НЕКАДЪРЕН ,НЕКОМПЕТЕНТЕН И НОСИ ВРЕДА ,ДА СИ ОТИВА ДОБРОВОЛНО,АКО ВСЕ ОЩЕ ИМА НЯКАКВА ЧАСТИЦА ДОСТОЙНСТВО! ТРЯБВА ДА СЕ ЗАБРАНЯВА НА ТАКИВА ЛИЦА ДА ИЗВЪРШВАТ ПОДОБНА ДЕЙНОСТ!!!

Гост

#27

2013-03-27 17:59

Цялостна смяна на персонала на общинския концлагер в каменар!
sara

#28 Re: на колко деца нахапани от помияри помогнахте ???

2013-03-27 18:01

sara

#29 Re: на колко деца нахапани от помияри помогнахте ???

2013-03-27 18:02

#19: - на колко деца нахапани от помияри помогнахте ??? Ti si golqm sadist be,za takiva  kato tebe nqma  mqsto na tozi svqt.

 


Гост

#31

2013-03-27 21:52

Nesnam,podpicax q,no kolko petizii octe cte trqbva da ce podpichat,sa da ce cpre nai pocle tova beszinctvo,cac zivotnite,i vav priutite..

Гост

#32

2013-03-29 16:04

haide Varnenci,bqhte parvi i edinni na mitingite,pokajete sega 4e mojete i 6te promenite TOVA,a g-n Dimitrov,zaedno Radev DA SI HODQT....hora koito ne obi4at jivotnite nqmat mqsto sred tqh...stiga sa lapali.a gorkite jivotni da tanat v mizeriq i glad....Podkrepqm vi i stiskam palci da se preborite !!!!

Гост

#33 Re: Re: на колко деца нахапани от помияри помогнахте ???

2013-04-01 08:20

#30: М - Re: на колко деца нахапани от помияри помогнахте ???

вината е на такава дебили като тебе които развъждат помияри по улиците .  писна ми от недоебани кифли за които помияра е най-важен . такива като тебе отритнати от обществото се занимават с помияри и си мислят че правят нещо смислено .


Гост

#34

2013-04-11 14:43

Желая успех!!!!!!!

Гост

#35

2013-04-13 17:13

Подкрепям инициативата.Животните не могат да се защитят сами.

Гост

#36

2013-04-14 06:11

Мисля,че заглавието на тази петиция не е много подходящо.Хора ,които не живеят във Варна и околностите,но желаят да се подпишат,трудно биха намерили петицията по този начин в сайта.Смятам ,че подходящото заглавие би трябвало да е свързано пряко с приюта в Каменар.

Гост

#37

2013-04-14 07:49

моля ви хора подпишете,не бъдете безчувствени!!!
Тя

#38 нещастни животни по улиците

2013-04-14 11:47

Не искам да виждам нещастни, бездомни, гладни животни по улиците.
Особено като знам,че залъка им е окраден от охранени, нагли, не наяли се
гьон сурати.Да се задавят, дано!
Гост

#39 петицията Заедно срещу Радев и сие

2013-04-14 21:48

Тези хора там са несменяеми.При наличието на констатирани безброй нарушения от НПО,съставяни голям брой предписания от БАБХ,изпращане на снимков материал до кмета,до общински съветници и други институции и какво от това?Всички си стоят на работните места,продължават с издевателствата над животните,като ги влачат и с това им нараняват телата и крайниците и ги наричат помияри.Само че тези "господа" забравят,че благодарение на тези "ПОМИЯРИ" си получават трудовото възнаграждение.Задължително трябва целият персонал начело със Стойчо Бакалов да си ходи и на тяхно място да бъде назначен честен и любящ персонал.
лилия

#40 Re: петицията Заедно срещу Радев и сие

2013-04-15 07:11

#39: Гост - петицията Заедно срещу Радев и сие

Нека да го кажа по-ясно - който може да убива или измъчва животно, може да направи същото и с човек. Хората, които работят в  тоя приют са хладнокръвни психопати, представляващи заплаха за обществото. Затова следва да бъдат подведени под отговорност и внимателно следени, защото са опасни за хората. Тази зависимост между противообществените прояви на садисти като тези и убийствата на животни е доказана отдавна. Не може в 21 век да се позволяват подобни неща, бе... И как никой не си дава сметка, че това се връща обратно към хората.

Ясна

#41 Re: Re: на колко деца нахапани от помияри помогнахте ???

2013-04-15 08:16

#28: sara - Re: на колко деца нахапани от помияри помогнахте ???

Аз съм хапана, детето ми е хапано, но никога не сме си помисляли да убием или направим нещо лошо с животно. Справяли сме се разумно, научили сме се да пазим правилно поведение, когато срещнем такова, което е агресивно. Обясних на сина ми проблема отначало докрай и разбра детето.  В него не е останала омраза и някякъв некултурен гняв, пораждащ хора, искащи да убиват живот още от най-ранна детска възраст. Такива като тебе дето ги говорят тези работи на никого в този живот не са подали и сламка. Това е пълно лицемерие! И ако искаш да знаеш истинската помощ изисква разум и добрина! Когато помогнем на животните и всяко си има дом, нахранено е и е спокойно, тогава няма да има нахапани хора, а не дай Боже и деца. Години наред садисти се вихрят, а такива като теб им позволяват с нещастните си напълно безсмислени приказки "ами децата, ами нахапаните хора" ! Нахапани деца ще има докато се избиват кучетата по най-жесток начин. Убийците им си прибират паричките, които ние сме им дали, и в следващите години се раждат двойно повече нещастни кученца и стават жертва на същите вампири, които утре ще започнат търговиия не ми се мисли с какво, може и с детски органи, просто защото са луди, а обществото им разрешава да съществуват. Хората, които разсъждават като теб, просто искате да убивате, не ви пука за нахапаните деца! На нас, на мен ми пука за тях! И искам да им помогна, като се прекрати с жестокостите вече! Тези, които крадат парите за кастрациите и храната- те, те са отговорни за нахапаните деца!!!

ХУМАННИ КЪМ ЖИВОТНИТЕ ПРИЮТИ- КАСТРИРАНЕ И ПУСКАНЕ, ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА ОСИНОВЯВАНЕ НА ЖИВОТНИТЕ. НЕ НА ЖЕСТОКОСТИТЕ! ЖЕСТОКОСТТА ПОРАЖДА ЖЕСТОКОСТ! ТОВА Е РЕШЕНИЕТО НА ПРОБЛЕМА!


Гост

#42 Re: на колко деца нахапани от помияри помогнахте ???

2013-04-15 08:22

#19: - на колко деца нахапани от помияри помогнахте ???

Такива хора като тебе искат просто да убиват, нищо не искат да спасяват.


Гост

#43

2013-04-19 19:20

bezobrazie da se izma4vat bezza6titnite jivotni!
Tova e prestapno! Prosto ne mi stigat dumite da opi6a vazmu6tenieto si ot postapkite na takiva hora!

Гост

#44

2013-04-19 19:47

Наскоро искахме да осиновим куче от този приют,но като отидохме и видяхме се отказахме категорично.
Изискванията са от сложни по сложни.
А това ,което се предлага там за животните въобще не е завидно.
Варна се нуждае от един съвременен ,модерен приют. Управляван от хора ,които обичат и милеят за животните.

Гост

#45

2013-04-19 21:42

Dano si polu4at tova koeto zaslujavat .....tova ne sa xora a izrodi .....


Гост

#46

2013-05-21 04:12

Недопустимо е при наличие на перфектен Закон за защита на животните, в европейска страна, член на Евросъюза в 21 век да сме свидетели на НЕЧУВАНИ ЖЕСТОКОСТИ в този изолатор, благодарение на работещите там, които не се съобразяват с приетите законопроекти! Такива хора НЯМАТ място при работа с животни! Подкрепям петицията!

Гост

#47

2013-05-21 17:24

ZA ZLI XORA MIASTO NIAMA...........