Против строежа на джамия в гр. Горна Оряховица

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против строежа на джамия в гр. Горна Оряховица

Патриот

#26

2012-09-08 00:11

Писна ми......Ние християнска държава ли сме или ислямски вилает??? Що за безобразие? Ами има лесно - малко пластичен динамит и готово. Гнусни резняци. Жалко ,че Тодор Живков не остана на власт....
Боби

#27

2012-09-08 02:36

Малко сме позкъсниали. Огледаите се около вас колко са българите колко са циганите колко са мюсюлманите и бъдете честни.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-09-08 08:35


Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-09-08 08:39


Станой

#30

2012-09-08 08:40

Планът Баязид в действие...

Гост

#31

2012-09-08 08:43

http://www.genmuftibg.net/bg/news-from-bulgaria/2737-2012-09-03-06-27-38.html Тази нова "забележителност"в Горна Оряховица ще се извисява някъде около бившето Комунално (под пожарната). Там където преди е имало молитвен дом, сега ще има истинска "ракета".... Благодарим на всички от Общината и специлано на кмета Добрев, че ще имаме удоволствието да слушаме мюезина по 5 пъти на ден! И всичко това срещу нищожната цена от 1000 -2000 гласа на изборите... Подобна инициатива е безпочвена, защото не отговаря на броя на мюсюлманите, освен това реализацията на подобни идеи трябва да се случи след обществено допитване.
левски

#32

2012-09-08 08:53

това което прави герб е гавра с нашия град

Гост

#33

2012-09-08 12:19

AZ sum protiv izgrajdaneto na Djamiqta v Gorna Orqhovitza.....

Гост

#34

2012-09-08 18:20

Във Варна живея и се убеждавам ,че живея в циганска държава,българското все повече изчезва .В центъра на Варна е капъла чарши,на входа на Варна от ЖП линията ни посреща мизерната Максуда с вонящите боклуци в канала,входа на Варна от магистралата се оглася всяка вечер от комитовото ханче цигански кючеци,сега и моя роден град където не помня да съм учила с турско малцинство ме посреща с мюсюлманска молитва.Не знам някой от управата знае ли колко мюсюлмани има и колко християни в този малкък град

Гост

#35

2012-09-09 01:28

И сега какво ? Остава всяка сутрин да слушаме да ни пеят. СРАМ И ПОЗОР !

Гост

#36

2012-09-09 11:20

taq dyrvawa na bylgarite li e ili turska!da si hodqt w turciq da si stroqt dvamij.тук се строят църкви!

Гост

#37 Валентин Кирилов

2012-09-09 20:30

#27: Боби -

Оглеждаме се няма такива около мен и приятелите ми. Време е да се обеденим и да спрем това безобразие което е започнато от малоумните управници на градът.

 

А кмета аз го казах и в пост #2 Убийте го със камъни тоя мишкар продажния.

lubomir

#38

2012-09-09 21:59

Къде ще се строи джамия в Г. Оряховица ? Не съм чел никъде за такава инициатива . И кой болен мозък го измисли ,че тук живеят турци-или ще внасяме от Анадола .

Гост

#39

2012-09-09 22:33

Къде по-точно се строи? Адрес, карта, нещо?

Гост

#40

2012-09-09 22:38

Аз обичам този Български град в който съм отрасъл и бих дал да се запази българския дух в града.

Гост

#41 Валентин Кирилов

2012-09-10 00:44

#39: -

Ми там където седяха камионите и другите машини на бившата фирма за почистване Заубермахер.
Тръгваш по улицата между главния вход на електрото и бензиностанцията лукойл пресечката в дясно в края на уличката има лек ляв завой и има няма 10-15 метра в дясно ще видиш вече излятата от бетон основа на мършавата джамия.

 

Кмете дупедавец за убиване си

голям срам

#42

2012-09-10 13:33

абсолютно против !!!!
позор за българската нация

#43 Против строежа на джамия в гр. Горна Оряховица

2012-09-10 15:04

Не искаме повече джамии в България !!! Колко християнски храмове има в земята на последователите на исляма ? Докога ще сме безразлични към случващото се ... на фона на загниването на основните ни ценности ?МАЙЧИЦА БЪЛГАРИЯ си заминава, с нашето одобрение.Ние сме срам и позор за нашите велики деди и прадеди.
Шукри

#44 Непризната необходимост

2012-09-10 20:24

Джамията трябваше да бъде построена на по-централно място, а не на това забутано място. За целта можеше да се използва терена на ГУМ например или друга ненужна общинска собственост. Не бива така мюсюлманите да бъдат пренебрегвани и изтиквани към покрайнините, защото това си е духовен ГЕНОЦИД! ЕДНА джамия, ЕДНА!
under

#45

2012-09-10 23:03

palen absurd za 50 turci deto ima ostanaloto sa romi ne se vijda smisala na tva stigat im tolkova djamii da hodqt se molqt tam deto ima kat iskat 4e ne sa malko a i turcite v toq grad malko tursko ostana v tqh po princip ne gi iskat v sobstvenata im darjava tva e nqkoi koito iska da vsqva razmirici ne e zaredi nujda mai se opitvat da varnat turskoto v turcite v bg.navremeto kato gi pobalgarqvaha i tiq deto neiskaha i re6iha da si otidat v turciq na turskata granica mitni4arite im iznasiliha jenite i decata im ta se varnaha obratno nasrani
under

#46 Re: Непризната необходимост

2012-09-10 23:06

#44: Шукри - Непризната необходимост

ako iska6 v parka hristo botev a  pro4eti moq komentar i mi kaji ne e li verno za tva predi vreme

киров

#47 НОСТАЛГИЯ КЪМ ТОВА КОЕТО НЕ СИ

2012-09-10 23:23

Господа има ли някакви изисквания регламенти и т.н за да се построи джамия не трябва ли да има ѝ X на брой мюсулмани,че да им се построи храм къде да се затворят .Какви са тия измишльотини комшиите да не са си поставили за цел до 2013 да има във всеки град по джамия май се надбягват с ББ по откриване на инфраструктурни обекти .А защо не е имало обществен дебат по този въпрос до кога някой ще ни се налага ?няма ли да се образува едно шествие какво става бе българино ?или то май не останаха ами аз предлагам за нова година един голям фес да се подари на г-н Добрев и на предишният Пихтиев ,че той го започна това май.
КАТО ГЛЕДАМ И ПЕТИЦИЯТА ВЪРВИ РАЧЕШКАТА. Само толкова ли са останали в щата Горна

Anonymous

#48

2012-09-11 15:25

СРАМОТА !!!!!!! СРАМОТАААА !!!! АМАН ОТ ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО !!!
message

#49

2012-09-12 00:18

Абе изобретателни (или добре копиращи от по-ГОЛЕМИТЕ) са нашите гъзолизци ( управници ) - ще си намерят начин да откраднат някой милион европейски пари за сметка на (и без това крехкия) етническия мир.А колкото до истинската необходимост от това съоръжение - според мене няма такава- истински мюсулмани наоколо няма - само мангали които не са и чували за какво иде реч но са чували че може и да закачат нещо от целия цирк,... но знае ли човек както е тръгнало може да се изкаже някой ( на някое откриване на ...) и както преди 30 години някой каза ...Станко и деца ще им направим като нямат в това село ----оооорs сюнет ще им направим - нали си имат и джамия вече .....

Гост

#50

2012-09-12 00:30

Страхувям се да популяризирам тази петиция