Призив на Баптистка църква Русе - Двойните да отстъпят!


Гост

#26

2012-04-08 07:48

Един мой познат, чийто близки роднини са хора от системата ми каза: Жорка, Няма бивш военен, няма бивш полицай, няма бивш сътрудник на ДС дори да се е пенсионирал или излязъл официално от системата. Стара българска поговорка казва: Вълка козината си мени нрава не. И за партиите, ако погледнете нрава им под вълната пак вълк ще намерите. НЯМА БИВШИ, НЯМА ИЗЛЕЗЛИ ОТ СИСТЕМАТА, НЯМА РАЗМИСЛИЛИ И ОТКАЗАЛИ СА СЕ, ОКАЯНОТО ИМ ИЗВИНЕНИЕ НЕ ВАЖИ. П-р Христо Куличев разказа за един човек, които в затвора им казал: Братя пазете се от мене. Не издържах на побоя и шантажите и обещах да доноснича. Ей такъв човек е много по-достоен за уважение.

Гост

#28

2012-04-11 00:30

Бог да ги съди, защото Той е съдията,не ние.Да паднат по очи пред Него в истинско покаяние и да Го молят да им прости,защото Той е милостив.Да не замърсяват Тялото Христово с присъствието си, ако искат да наследят Божието царство. Господи, Исусе,бъди милостив към тях и ги благослови според волята и правдата Си.АМИН и АМИН

Гост

#29

2012-04-11 18:23

Според мен преди всичко искаме да чуем не какво ще кажат хората, а какво представляват документите. Аз имам нужда от факти...

Гост

#30

2012-04-11 20:09

Дали- има наследници на дс, днес в ХРИСТОВАТА ЦЪРКВА? Как ще разберем кои са? В църквата няма ли СВЯТА СВОБОДА,спиране на ЖИВАТА РЕКА НА СВЯТИЯ ДУХ, се дразнят от РАДОСТА В ГОСПОДА,ПРЕОБРАЗЯВАМЕ СЕ В ОНОВА В КОЕТО ГЛЕДАМЕ, ДАЛИ В ДУХА НА ГОСПОДА или в духа което не е от БОГА,какво да правим ? да продължаваме да посешаваме ''църквата'',то сега още по страшно е ,след като разбрахме истината,РЕШАВАМЕ НИЕ!!!
Светослав Попов!

#31 Re:

2012-06-06 00:46

#1: -

Искам да попитам всички охлюви, родени след 1975-тя година, тях ако ги бяха напънали и ги бяха шибали по дупетата, в стаите за разпит на ДС, пак ли така щяха да викат "Двойните да си ходят!".

Имайте малко човешки срам, отдайте уважение на мъчениците и покажете милост към онези, които са се пречупили!
Защото добри - лоши, те са вашите духовни бащи.

Срам!!! А за Баптистка църква Русе - двойно по-голям срам. Сякаш не знаят там, как са пречупвали пастирите!


Гост

#32

2012-06-06 12:34

Псалми 1:6
Защото Господ наблюдава пътя на праведните; А пътят на нечестивите ще бъде погибел.
Йов 17:9
А праведният ще се държи в пътя си, И който има чисти ръце ще увеличава силата си.

Борбата ни е за справедливост - от нея се започва !

Гост

#33

2012-06-17 16:31

Да отстъпят от постовете си като пастори. Малко се съмнявам, че са се покаяли. Обикновено човек покаян предприема нови дела, в случая отстъпва от поста си на пастор.

Гост

#34 Re: Къде е достойнството?

2012-07-20 22:08