За премахване на зеления сертификат

За премахване на зеления сертификат / Съобщения / Каним Ви да национален протест на 28 октомври, от 15.00 часа / Коментари


Гост

#51

2021-10-27 11:17

В Смолян защо няма протест? И само да помоля организаторите, на протестите да не превръщат протеста в лекция и да слушаме лектори 2 часа,а да се борим за свободата си. Това значи да ходим като на война, а не да свиркаме и да си държим ръцете в джобовете разхождайки се напред-назад. 


Гост

#52

2021-10-27 11:21

Аз съм против тези сертификати.

Гост

#53 Re:

2021-10-27 11:28

#51: -  

 Не трябва да остане населено място над 10 000 души, където да няма протест и то с блокиране на пътни артерии...


Гост

#54

2021-10-27 11:34

ЩЕ БЪДЕМ ТАМ И ЩЕ ВОДИМ ПРИЯТЕЛИ!
За премахване на зеления сертификат

#55 Re:

2021-10-27 11:45

#17: -  

 Плевен - градинката на театъра.


Гост

#56

2021-10-27 11:53

БЛАГОДАРЯ! ЩЕ ДОЙДЕМ!

Гост

#57

2021-10-27 12:19

Това всъщност е протест "Зелени сертификати за всички" И вие ли сте с тях?

Гост

#58

2021-10-27 13:08

Не желая нито аз, нито децата ми и внуците ми да бъдат експеримент!

Гост

#59

2021-10-27 13:12

С удоволствие бих участвала в протестите, но живея в чужбина.

Гост

#60

2021-10-27 13:26

Ваксинацията е личен избор, всеки трябва сам да се грижи за здравето си
За премахване на зеления сертификат

#61 Re:

2021-10-27 14:18

#57: -  

Ето какво са написали организаторите:

"Безплатни тестове, каквито бяха обещани, макар и на цената от 10 лв., няма! Тестът за антитела за доказване на преболедуване не се приема! В държавната и общинска администрация, в които е една от най-големите концентрация на хора, продължава да няма COVID-19 и за там не се изисква „зелен сертификат“. Гратисен период, за да се настрои бизнесът към новите правила не получихме! Неясно е какво се случва с хората, за които не е препоръчително да се ваксинират, поради заболявания и препоръки на лични лекари и специалисти. Българската държава в лицето на служебното си правителство се подигра с бизнеса и го обрече на фалит! Ние вече нямаме какво да губим! За това излизаме „Всички ЗАЕДНО!“ на национален протест от 15 часа на 28 октомври (четвъртък). За здраве, работа, бъдеще, сигурност!"

Дали тези искания са достатъчни, всеки си преценява. Важното е да се излезе масово и народът да се противопостави на това безумие! Не е сега времето да си делим и протестите на "правилни" и "неправилни" - по достатъчно много линии се делим, затова ни правят на маймуни!


Гост

#62

2021-10-27 14:28

Всъщност проблемът Е до голяма степен политически!
Аз

#63 Re: Re:

2021-10-27 14:55

#6: За премахване на зеления сертификат - Re:  

 Аз съм учител и утре ще съм там!


Гост

#64

2021-10-27 16:14

Къде бяха всички тези "асоциации" и пр. на първите протести срещу локдауните и ваксинациите??? Сега, като им бръкнаха в джобовете, се активизираха...

Гост

#65

2021-10-27 17:54

Простете, но как е възможно да призовавате за този протест?! Вие изчетохте ли изобщо техните искания! Те са ЗА зелен сертификат! ЗА ВСИЧКИ

Гост

#66 Re: Re: Re:

2021-10-27 17:55

#63: Аз - Re: Re:  

 Не бъдете там. Те са ЗА зеления сертификат ЗА ВСИЧКИ.

Николай

#67 Протест

2021-10-27 18:00

От няколко места чета,че утре ще е от 17.30ч. за Варна? От къде идва разминаването?


Гост

#68 Re: Re:

2021-10-27 18:10

#61: За премахване на зеления сертификат - Re:  

 Не сте им прочели исканията - те са ЗА ЗЕЛЕН СЕРТИФИКАТ за всички.

За премахване на зеления сертификат

#69 Re: Re: Re:

2021-10-27 18:34

#68: - Re: Re:  

 Ето какво са написали организаторите:

"Безплатни тестове, каквито бяха обещани, макар и на цената от 10 лв., няма! Тестът за антитела за доказване на преболедуване не се приема! В държавната и общинска администрация, в които е една от най-големите концентрация на хора, продължава да няма COVID-19 и за там не се изисква „зелен сертификат“. Гратисен период, за да се настрои бизнесът към новите правила не получихме! Неясно е какво се случва с хората, за които не е препоръчително да се ваксинират, поради заболявания и препоръки на лични лекари и специалисти. Българската държава в лицето на служебното си правителство се подигра с бизнеса и го обрече на фалит! Ние вече нямаме какво да губим! За това излизаме „Всички ЗАЕДНО!“ на национален протест от 15 часа на 28 октомври (четвъртък). За здраве, работа, бъдеще, сигурност!"

Дали тези искания са достатъчни, всеки си преценява. Важното е да се излезе масово и народът да се противопостави на това безумие! Не е сега времето да си делим и протестите на "правилни" и "неправилни" - по достатъчно много линии се делим, затова ни правят на маймуни!

За премахване на зеления сертификат

#70 Re: Re: Re: Re:

2021-10-27 18:36

#66: - Re: Re: Re:  

 

 Ето какво са написали организаторите:

"Безплатни тестове, каквито бяха обещани, макар и на цената от 10 лв., няма! Тестът за антитела за доказване на преболедуване не се приема! В държавната и общинска администрация, в които е една от най-големите концентрация на хора, продължава да няма COVID-19 и за там не се изисква „зелен сертификат“. Гратисен период, за да се настрои бизнесът към новите правила не получихме! Неясно е какво се случва с хората, за които не е препоръчително да се ваксинират, поради заболявания и препоръки на лични лекари и специалисти. Българската държава в лицето на служебното си правителство се подигра с бизнеса и го обрече на фалит! Ние вече нямаме какво да губим! За това излизаме „Всички ЗАЕДНО!“ на национален протест от 15 часа на 28 октомври (четвъртък). За здраве, работа, бъдеще, сигурност!"

Дали тези искания са достатъчни, всеки си преценява. Важното е да се излезе масово и народът да се противопостави на това безумие! Не е сега времето да си делим и протестите на "правилни" и "неправилни" - по достатъчно много линии се делим, затова ни правят на маймуни!


Гост

#71

2021-10-27 19:07

Защо на 28 октомври 2021 За премахване на зеления сертификат има обявени два протеста в различно време от 15.00 часа и от 17:30 часа? защо не се обедините да е един голям протест, а разпокъсвате хорат. Доста неефективно ми изглежда това.

За премахване на зеления сертификат

#72 Re: Протест

2021-10-27 19:19

#67: Николай - Протест 

Организаторите на протеста са обявили за всички градове начален час 15, който със сигурност е неудобен за работещите хора. Вероятно по тази причина има паралелна организация за протести от края на работния ден. Няма лошо - колкото повече, толкова повече :) Нека протестите се сливат, допълват, надграждат - нека се види, че мнозинството българи не желаят да бъдат маркирани и сертифицирани за годност!


Гост

#73

2021-10-27 19:41

Заповедите за налагане на Зелените сертификати за достъп до обществени места , заповедите за налагането на носене на медицински маски за да имате право да имате достъп до обществени места, заповедите за това ,че трябва да се ваксинирате за да работите, заповедите за това че трябва да си правите писиар и антигени тестове за да можете да имате достъп до обществени места, обявяването и постоянното удължаване на цялото извънредно положение и всичките "мерки" , са престъпления срещу общочовешките и конституционни права на гражданите по чл. 28, чл. 29, Чл. 48. 31, ал. 1, 2 и 3, чл. 32, ал. 1 и чл. 37 от Конституцията на Република България , както и са престъпления по Наказателния кодекс срещу гражданските ни и трудовите ми права. А ИМЕННО ! Принуда Чл. 143. (1) (Изм. - ДВ, бр. 50 от 1995 г., предишен текст на чл. 143 - ДВ, бр. 62 от 1997 г.) Който принуди другиго да извърши, да пропусне или да претърпи нещо, противно на волята му, като употреби за това сила, заплашване или злоупотреби с властта си, се наказва с лишаване от свобода до шест години. и Глава трета. ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ПРОТИВ ПРАВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ Раздел VI. Чл. 172. (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 1 от 1991 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г., изм. и доп. - ДВ, бр. 92 от 2002 г.) Който съзнателно попречи на някого да постъпи на работа или го принуди да напусне работа поради неговата народност, раса, религия, социален произход, членуване или нечленуване в синдикална или друга организация, политическа партия, организация, движение или коалиция с политическа цел или поради неговите или на ближните му политически или други убеждения, се наказва с лишаване от свобода до три години или глоба до пет хиляди лева. (2) Длъжностно лице, което не изпълни заповед или влязло в сила решение за възстановяване на неправилно уволнен работник или служител, се наказва с лишаване от свобода до три години.

Гост

#74

2021-10-27 21:01

Това е незаконно всяка заповед е незаконна и те го знаят много добре

Гост

#75

2021-10-28 05:15

БРАВО



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...