Против опита за държавен преврат

Против опита за държавен преврат / Съобщения / Да спасим България / Коментари


Гост

#1

2021-06-08 17:41

Напълно съгласен. Ще направя всичко възможно да присъствам. Докога ще търпим безчинствата в Родината ни ?

Гост

#2

2021-06-08 18:10

 Да..време е за организация за нормализиране на държавага ни!Подкрепям ви от Пловдив!

Избирател

#3 Против опита за държавен преврат

2021-06-08 18:16

За управлението на този мръсник - Румен ДесиРадев (на Генерал Деси пухльото (= путьо+мухльо) - има само една дума - МРАКОБЕСИЕ! Това отмъстително човече трябва в момент да се намира в затвора заради държавна измяна, а не да държи кабинет в центъра на София. Нещата изглеждат така - когато е събрал подбраните от него временни служебни  министри сигурно им е заявил нещо в следния дух: "Основната ви задача през следващите два месеца ще бъде да дискредитирате по всякакъв възможен начин предишните управляващи. И ПЪЛНА ЧИСТКА! Това да ви бъде приоритет, а не предстоящите избори."  И наказателните акции по всички министерства започнаха. Недостойно и подло човече, това не може да бъде никакъв генерал - срам за армията!


Гост

#4

2021-06-08 20:07

Браво


Гост

#5

2021-06-09 13:44

Всичко това е истина. Пред голяма опасност сме. Да се мобилизираме и да гласуваме за ГЕРБ, за да спасим демокрацията.

Гост

#6

2021-06-10 05:25

Поздравления!

Гост

#7

2021-06-10 16:15

Напълно съм съгласна с изложението. То повтаря разсъжденията ми в доста по-цивилизован вид. Подкрепям напълно. Браво и успех. Дано има повече четящи и мислещи българи,а не руснаци

 Да се обединим с ГЕРБ

 

 


Гост

#8

2021-06-10 16:17

Позицията ми е твърда ! Не може , ДС и зависими комунисти да ни определят начина на ЖИВОТ !



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...