ЗА НОВ ЗАКОН ЗА ЛИЧНАТА ПОМОЩ, ГАРАНТИРАЩ АКТИВЕН И НЕЗАВИСИМ ЖИВОТ НА ХОРАТА С УВРЕЖДАНИЯ

ЗА НОВ ЗАКОН ЗА ЛИЧНАТА ПОМОЩ, ГАРАНТИРАЩ АКТИВЕН И НЕЗАВИСИМ ЖИВОТ НА ХОРАТА С УВРЕЖДАНИЯ / Съобщения / БЛАГОДАРЯ ВИ! / Коментари


Гост

#1

2018-04-02 12:35

Само 1663 души ли са подписали петицията?!? Ама това е отвратително! Извинете ме за грубия език, но подобно безхаберие у народа е меко казано осъдително! До гуша ми е дошло всички да се бият в гърдите и да обясняват колко добри хора са, а когато стане нужда да се направи нещо смислено, да си мълчат и да постват човеколюбиви статуси във фейсбук!
Още веднъж моля да ме извините!

С уважение: Магдалена
Keti Peeva

Авторът на тази петиция

#2 ОТГОВОР

2018-04-03 21:38

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА КОМЕНТАРА. МОЛЯ, РАЗПРОСТРАНЕТЕ НА ВАШИТЕ БЛИЗКИ И ПОЗНАТИ ДА ПОДПИШАТ ПЕТИЦИЯТА/

ДР

#3 Коментар със съвет за действие

2018-04-06 19:14

Смешно е да се коментира кой и колко са били подписалите. Това ми прилича точно на тези пикльовци, снимащи с телефоните си нещо ужасно, примерно някой умиращ, за да покажат как никой не помага... Затова аз направих нещо! Споделих го и пуснах скромна реклама във фейсбук.
Защото: Ако петицията не стигне до правилните хора, то как да очакваме тя да бъде подписана от тях!

Извинявам се ако някой с нещо засягам, но това е моето виждане. Ако нещо не ми харесва, то гледам с какво и как мога да го променя.




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...